Sparco Simulator G02300B Complete Gaming 2

$4.722,75

Simulator i plotë i lojrave 2
Produkt me cilësi të lartë
Dizajn i fortë dhe funksional
Lloji i përshtatjes; universal i përshtatshëm
Përfshin: Sedilja 00801GNR, mbështetja e monitorit G02385NRRS, tastiera MG0230003, PC MG0230001, monitor MG0230002, timoni MG0230004, Kabina e kabinës 08198ZNRRRS.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Sparco Simulator G02300B Complete Gaming 2”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sparco Simulator G02300B Complete Gaming 2
Sparco Simulator G02300B Complete Gaming 2

$4.722,75

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta