Stylus stilolaps AICase Stilolaps universal me prekje me ekran me prekje, majë 1.45 mm, 10 orë kohë luajtjeje dhe 30 ditë kohë gatishmërie, majë shkruese e ringarkueshme për çdo ekran me prekje, e zezë

· Menjëherë gati për përdorim, pa pasur nevojë për instalim. E ringarkueshme: Bateria zgjat 10 orë dhe karikohet plotësisht në 60 minuta. Kabllo mikro USB i përfshirë.
Stilolaps me cilësi të lartë me kapak magnetik për një ndërfaqe të pastër mikro USB. Kapëse e integruar për ngjitjen në veshje ose çanta.
Funksionim me precizion të lartë të ekraneve me prekje; Shkrimi, shkrimi dhe vizatimi i përshtatshëm. Maja prej bakri të pastër 1.45 mm parandalon gjurmët e gishtërinjve në ekran. Strehimi i kunjave është alumini.
· Përputhshmëria: I përshtatshëm për të gjitha pajisjet e ekranit me prekje kapacitive (iOS/Android/Windows), p.sh. Smartphone, tablet, iPhone dhe iPad. Përputhshmëria e markës: Apple, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Nokia, Samsung, etj.
· Përpunim shumë i fortë; Lehtë për t'u përdorur si një stilolaps; E përkryer për vizatim dhe shkrim dore. Falë dizajnit të tij të hollë, stilolapsi i përshtatet shumë mirë dorës. Përmasat: 170 mm e gjatë, Ø 9 mm, pesha: 15 g.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Stilolaps me prekje universale me ekran me prekje AICase, majë 1.45 mm, kohë loje 10 orë dhe kohë gatishmërie 30 ditë, majë shkruese e rikarikueshme për çdo ekran me prekje, e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Stylus stilolaps AICase Stilolaps universal me prekje me ekran me prekje, majë 1.45 mm, 10 orë kohë luajtjeje dhe 30 ditë kohë gatishmërie, majë shkruese e ringarkueshme për çdo ekran me prekje, e zezë
Stylus stilolaps AICase Stilolaps universal me prekje me ekran me prekje, majë 1.45 mm, 10 orë kohë luajtjeje dhe 30 ditë kohë gatishmërie, majë shkruese e ringarkueshme për çdo ekran me prekje, e zezë

$22,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta