Tabletë shkrimi Czemo LCD, Tabletë grafik 10 inç, Tabletë portative për vizatim në tabelë elektronike të bardhë me buton kyçje, Ideale për fëmijë dhe të rritur (rozë) (e zezë)

$12,99

Kategori: tag:

Mbrojtja e syve: Tabletat e shkrimit LCD përdorin teknologjinë më të fundit LCD të ndjeshme ndaj presionit, pa rrezatim, pa shkëlqim, mbrojnë sytë tuaj.
I lëvizshëm dhe i qëndrueshëm: Pllaka e shkrimit LCD 10 inç është e përshtatshme në madhësi dhe e lehtë për t'u mbajtur. Përdorimi i vazhdueshëm çdo ditë, funksioni është ende i paprekur dhe bateria mund të zëvendësohet lehtësisht me të reja.
Lehtë për t'u përdorur: ndizni çelësin e energjisë për t'u përdorur, shtypni butonin e fshirjes, përmbajtja zhduket menjëherë.
Qëllimi i përdorimit të shumëfishtë: Mund ta përdorni tabelën e shkrimit LED kudo. Mund të përdoret si tabelë vizatimi, tabelë memo, tabelë vizatimi, bllok shënimesh dixhitale, fletore e ripërdorshme, tabelë shkrimi zyre etj.
Dhuratat më të mira: Tableti me shkrim LCD është një dhuratë surprizë, qoftë për fëmijë apo të rritur, është zgjidhja më e mirë. Shkathtësia e tij i përgjigjet gjithmonë nevojave tona.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tabletë shkrimi LCD Czemo, Tabletë grafike 10 inç, Tabletë portative për vizatim në tabelë elektronike të bardhë me buton kyçje, Ideale për fëmijë dhe të rritur (rozë) (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë shkrimi Czemo LCD, Tabletë grafik 10 inç, Tabletë portative për vizatim në tabelë elektronike të bardhë me buton kyçje, Ideale për fëmijë dhe të rritur (rozë) (e zezë)
Tabletë shkrimi Czemo LCD, Tabletë grafik 10 inç, Tabletë portative për vizatim në tabelë elektronike të bardhë me buton kyçje, Ideale për fëmijë dhe të rritur (rozë) (e zezë)

$12,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta