Tabletë shkrimi LCD ERUW 8,5 inç, Tabletë për të shkruar për fëmijë Ekran LCD eWriters Tabletë vizatimi grafik për fëmijë të përshtatshme për shtëpi, shkollë, zyrë, bllok shënimesh (rozë)

$13,99

Kategori: tag:

✍ Madhësia e lehtë dhe kompakte: Tabletë për vizatim LCD që lehtë fshihen imazhe ose fjalë me një buton. Pa rrezatim elektromagnetik, i sigurt për fëmijët dhe sytë e të rriturve. Çelësi i kyçjes parandalon heqjen aksidentale. Fikeni, shtypni butonin e pastrimit për të pastruar shpejt ekranin.
✍ Komoditet dhe thjeshtësi: Është i ndjeshëm në prekje dhe mund të preket ose shkruhet me thonj ose laps, lapsi është si një stilolaps që mbahet fort, gjithmonë gati për të shkruar. Ju mund të regjistroni idetë tuaja në çdo kohë, kudo. Merrni shënime të shpejta, shkruani një shënim, shtoni një kujtesë, shkruani diçka, etj.
✍ Kreativiteti dhe imagjinata: Funksioni i fshirjes i bllokut të vizatimit mund të çlirojë shumë imagjinatën e fëmijëve për të vizatuar, shkruar dhe zhveshur lirshëm. Përdoreni atë në lëvizje në makinë ose në lëvizje për të mbajtur rrjedhën kreative të fëmijës suaj dhe për të shmangur mërzinë!
✍ Miqësore me mjedisin: Një bllok vizatimi për fëmijë është si një fletë letre e pafund! Ky bllok shënimesh elektronike mund të mbrojë më mirë mjedisin, të kursejë letrën, të eliminojë nevojën për stilolapsa, gomë, një bllok shënimesh LCD mund të shkruhet më shumë se 100,000 herë, mund të kursejë 100,000 copë letre.
✍ Dhurata perfekte për fëmijët dhe të rriturit: ideale për të vizatuar dhe gërmuar, për drejtshkrimin e fjalëve në çdo kohë, kudo, etj. Fëmijët mund të mësojnë të vizatojnë kudo fleksibël pa humbur shumë letër. Është një dhuratë perfekte për fëmijët, studentët, por edhe dizajnerët, biznesmenët, mësuesit etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tabletë shkrimi LCD 8,5 inç ERUW, Tabletë shkrimi për fëmijë Ekran LCD eWriters Tabletë vizatimi grafik për fëmijë, i përshtatshëm për shtëpi, shkollë, zyrë, bllok shënimesh (rozë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë shkrimi LCD ERUW 8,5 inç, Tabletë për të shkruar për fëmijë Ekran LCD eWriters Tabletë vizatimi grafik për fëmijë të përshtatshme për shtëpi, shkollë, zyrë, bllok shënimesh (rozë)
Tabletë shkrimi LCD ERUW 8,5 inç, Tabletë për të shkruar për fëmijë Ekran LCD eWriters Tabletë vizatimi grafik për fëmijë të përshtatshme për shtëpi, shkollë, zyrë, bllok shënimesh (rozë)

$13,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta