Tabletë shkrimi me madhësi të madhe 15 inç, Tabletë për vizatim për fëmijë, tabletë shkrimi, tabletë vizatimi, tabelë magjike, tabelë elektronike, tabelë dixhitale, një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët

$29,66

Kategori: tag:

✍1. Tabletë shkrimi 15 inç E bërë nga materiale të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin, Tableti për vizatim për fëmijë mund të fshihet dhe rishkruhet miliona herë dhe çdo anulim do të thotë që ju kurseni një copë letër dhe kontribuoni në mbrojtjen e mjedisit mjedisor.
✍2. Tableti i shkrimit 15 inç, një ekran LCD ekstra i madh 15 inç, pa rrezatim, pa shkëlqim, duke ju dhënë një përvojë më të madhe shkrimi dhe pikturimi. Tabela e bardhë dixhitale pa pluhur, pa bojë, nuk ka nevojë për t'u shqetësuar se stilolapsi njollos rrobat e fëmijëve, Tabletë vizatimi që ofron një mjedis të sigurt dhe të pastër grafiti. Tabela e bardhë dixhitale Avantazhi më i madh është, Tableta për vizatim për fëmijë u lejon fëmijëve të pëlqejnë të shkruajnë dhe të vizatojnë më shumë.
✍3. Mund ta përdorni për të mësuar fëmijën tuaj të vizatojë ose të edukojë, fletore të ripërdorshme, Tabletë vizatimi, Tabletë shkrimi, Tabletë vizatimi, Tabelë magjike, Tabela E bardhë elektronike, Tabletë Vizatimi për Fëmijë, etj. Vetëm një klikim mund të fshihet shpejt. Funksioni i kyçjes së kujtesës për të parandaluar fshirjen aksidentale.
✍4. Tabletë shkrimi E përshtatshme për të rritur ose fëmijë që përdoren në shtëpi/shkollë. Tabela e bardhë elektronike Regjistroni gjithçka që dëshironi në tablet në çdo kohë. Zona e shkrimit e tabelës së vizatimit LCD 15 inç është mjaft e madhe, aq e madhe sa një tabletë 15 inç, për të regjistruar gjithçka që dëshironi.
✍5. Për një përvojë më të mirë shkrimi dhe për të shmangur dëmtimin e ekranit, ju lutemi përdorni majë shkruesen përkatëse. Dhe mos e shtypni shumë dhe mos shkruani me objekte që mund të dëmtojnë ekranin. Përdorimi i duhur Tableta për vizatim për fëmijë, Tabela e bardhë dixhitale, Tabela e bardhë interaktive, Zgjat jetën e saj të dobishme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tabletë shkrimi me madhësi të madhe 15 inç, Tabletë për vizatim për fëmijë, Tabletë shkrimi, tabletë vizatimi, tabelë magjike, tabelë e bardhë elektronike, tabelë dixhitale, një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë shkrimi me madhësi të madhe 15 inç, Tabletë për vizatim për fëmijë, tabletë shkrimi, tabletë vizatimi, tabelë magjike, tabelë elektronike, tabelë dixhitale, një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët
Tabletë shkrimi me madhësi të madhe 15 inç, Tabletë për vizatim për fëmijë, tabletë shkrimi, tabletë vizatimi, tabelë magjike, tabelë elektronike, tabelë dixhitale, një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët

$29,66

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta