Tabletë shkrimi LCD me ngjyra 12 inç Coolzon, tabelë dixhitale për fëmijë, tabletë portative vizatimi grafike e fshirë për fëmijë dhe të rritur me buton kyçje për zyrën e shkollës në shtëpi, blu

$14,07

Kategori: tag:

Tabletë shkrimi me ngjyra shumëfunksionale 12 inç: Ekrani i tabletit LCD është plot ngjyra dhe përdor teknologjinë më të fundit LCD të ndjeshme ndaj presionit. Fëmijët mund të pikturojnë dhe grafiti mbi të ashtu si të përdorin stilolapsa me ngjyra ndërsa vizatojnë në letër. Mund të përdoret gjithashtu për të lënë mesazhe për anëtarët e familjes, për të përditësuar listat e blerjeve, për të shkruar listat e detyrave, receta.
Tabletë grafike dixhitale me butonin e fshirjes dhe kyçjen e kujtesës: Sigurohuni që butoni "kyç" në anën e pasme të jetë në pozicionin "on" përpara se të përdorni butonin "Fshi". shtypni butonin "Fshi" dhe i gjithë teksti ose vizatimi do të zhduket brenda një sekonde. Me baterinë shtesë, kjo pajisje pa letër mund të zgjasë më shumë se të tjerët. Kyçja e kujtesës parandalon fshirjen aksidentale. Mos u shqetësoni më për humbjen e ideve tuaja të shkëlqyera.
Mbrojtja e sigurt dhe e syve: Me një bateri shtesë që ofrojmë, tabela e vizatimit dixhitale e ripërdorshme është e barabartë me 200.000 fletë letre. Të prodhuara nga materiali LCD me cilësi të lartë, pa dritë blu, janë të lira nga rrezatimi elektromagnetik. I lejon fëmijët ose anëtarët e familjes tuaj të qëndrojnë larg pigmenteve kimike dhe pluhurit të shkumës.
Tabletë portative për vizatim dhe dhuratë perfekte: Dizajni kompakt dhe i lehtë mund të ruhet lehtësisht në çantën tuaj dhe të merret kudo në shtëpinë, makinën, aeroplanin ose restorantin tuaj. Duhet të jetë një dhuratë tërheqëse për fëmijët në raste të ndryshme, si ditëlindje, Pashkë, Krishtlindje, e cila jo vetëm stimulon krijimtarinë e tyre, por nxit edhe ndërveprimin prind-fëmijë.
Cilësi dhe shërbim i mirë: PAKETA përfshin 1 pllakë magnetike për fëmijë, 1 stilolaps shkrimi, 1 bateri të brendshme, 1 bateri të zëvendësueshme, 1 kordon, 2 magnet. Ju lutemi na kontaktoni në çdo kohë nëse keni ndonjë problem.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tabletë shkrimi LCD me ngjyra 12 inç Coolzon, Tabela dixhitale për fëmijë, Tabletë grafike portative me vizatime të fshira për fëmijë dhe të rritur me buton kyçje për zyrën e shkollës në shtëpi, blu”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë shkrimi LCD me ngjyra 12 inç Coolzon, tabelë dixhitale për fëmijë, tabletë portative vizatimi grafike e fshirë për fëmijë dhe të rritur me buton kyçje për zyrën e shkollës në shtëpi, blu
Tabletë shkrimi LCD me ngjyra 12 inç Coolzon, tabelë dixhitale për fëmijë, tabletë portative vizatimi grafike e fshirë për fëmijë dhe të rritur me buton kyçje për zyrën e shkollës në shtëpi, blu

$14,07

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta