Tabletë vizatimi grafik HUION HS610 Tabletë grafike 10×6.25 inç me stilolaps me induksion elektromagnetik Tableti 28 çelësat e shkurtoreve të pajtueshme me OS Android 6.0, Windows dhe macOS

$55,99

Kategori: tag:

⭐Lidhja OTG: Tableti Grafik HS610 lejon përdoruesit e sistemit Android 6.0 ose më të lartë të lidhin telefonat e tyre celularë me tabletët nëpërmjet OTG për transportueshmëri më të mirë;
⭐Përshtatshmëri në punë: Pesha e tabletit për vizatim grafik është 600 g, trashësia është vetëm 8 mm. Hapësira e punës për PC/laptop është 254 x 158.8 mm dhe hapësira e punës e telefonit celular/tabletit është 158.8 x 99.2 mm;
⭐Unaza me prekje + butona praktike ekspres: Tableti vizatimor grafik përfshin 12 butona ekspres të personalizuar dhe një unazë me prekje. Butoni Express mund të personalizohet sipas dëshirës tuaj, duke ju kursyer shumë kohë;
⭐Performancë e shkëlqyeshme e stilolapsit: Tableti digjitalizues HS610 vjen me një stilolaps PW100 pa bateri, me presion stilolaps 8192 dhe mbështetje për pjerrësi ±60°, lexohet shpejt 266 PPS, kështu që ju mund të shijoni goditjen e stilolapsit gjatë vizatimit;
⭐Përputhshmëri e fortë: Tableti grafike dixhitale HUION HS610 për Windows 7 ose më lart, MacOS 10.12 ose më i ri dhe Android 6.0 ose më i ri (pajisje të përputhshme OTG).

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tableti grafik i vizatimit HUION HS610 10×6.25 inç me stilolaps me induksion elektromagnetik Tableti me 28 çelësa shkurtore OS të pajtueshëm Android 6.0, Windows dhe macOS”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë vizatimi grafik HUION HS610 Tabletë grafike 10×6.25 inç me stilolaps me induksion elektromagnetik Tableti 28 çelësat e shkurtoreve të pajtueshme me OS Android 6.0, Windows dhe macOS
Tabletë vizatimi grafik HUION HS610 Tabletë grafike 10×6.25 inç me stilolaps me induksion elektromagnetik Tableti 28 çelësat e shkurtoreve të pajtueshme me OS Android 6.0, Windows dhe macOS

$55,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta