Tableta grafike HUION H610Pro V2 për vizatim 10 x 6.25 inç, 8 çelësa shtypi të personalizuar, stilolaps pa bateri, funksion i animit, optimale për zyrën shtëpiake dhe mësimin elektronik

$59,99

Kategori: tag:

✔️ Stili i përmirësuar pa bateri: E pajisur me majë shkruese të fundit të Huion PW100 pa bateri, shpejtësi raportimi 233 PPS dhe lartësi të ndjeshme 10 mm, nivele ±60° njohje natyrale e animit, 8192 nivele të ndjeshmërisë ndaj presionit: kalimi nga vija të holla në të trasha do të jetë i qetë pikërisht ashtu siç keni menduar. Mund të krijoni pafundësisht dhe të regjistroni çdo frymëzim kalimtar në kohë.
✔️ Tastet e shkurtoreve të personalizueshme: 8 çelësa kyçë të personalizueshëm dhe 16 çelësa kyçë në krye për shkurtoret, mund të caktohen sipas preferencave tuaja; Tabletë dixhitale shkrimi e krijuar për përdoruesit e majtë dhe të djathtë. Drejtuesi lejon që çelësat e nxehtë të sintonizohen në shumë programe të ndryshme.
✔️ Hapësirë ​​e mjaftueshme për krijimin: Për një lidhje telefoni/tableti Android, zona e punës do të jetë 158,8 x 99,2 mm. Mbështeten VETËM telefonat celularë dhe tabletët me Android 6.0 ose më të lartë. Për një lidhje PC/laptop, zona e punës e tabletit grafik është 254 x 158,8 mm. Zgjidhni mënyrën më të rehatshme që dëshironi të përmirësoni krijimin tuaj.
✔️ Tabelë vizatimi 10 x 6.25 inç, që të keni më shumë hapësirë ​​për të krijuar ose punuar me tabletin artistik. Mbajtëse stilolapsi PH03 e projektuar rishtazi, përmban 8 thumba dhe një tërheqës stilolapsi jo të lëvizshëm brenda. Mund të punojë me shumë programe softuerike krijuese si Photoshop, Paint tool sai, Illustrator, Clip Studio, etj.
✔️Mësimdhënia dhe puna në internet: Huion H610PRO V2 PC Graphics Tablet jo vetëm që mbështet lidhjen Android/laptop OS, por edhe macOS 10.11 ose version më të ri dhe Windows 7 ose version më të ri. Dizajn për të luajtur OSU! Lojë ose pajisje hyrëse dhe zëvendësim i miut për përdorim në stacionet e punës të artit dixhital. Zgjedhje e mirë për edukim në distancë dhe konferenca në internet, takime ose mësimdhënie në internet.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tableta vizatimi grafik HUION H610Pro V2 10 x 6.25 inç, 8 çelësa shtypi të personalizuar, stilolaps pa bateri, funksion i animit, optimale për zyrën shtëpiake dhe mësimin elektronik”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tableta grafike HUION H610Pro V2 për vizatim 10 x 6.25 inç, 8 çelësa shtypi të personalizuar, stilolaps pa bateri, funksion i animit, optimale për zyrën shtëpiake dhe mësimin elektronik
Tableta grafike HUION H610Pro V2 për vizatim 10 x 6.25 inç, 8 çelësa shtypi të personalizuar, stilolaps pa bateri, funksion i animit, optimale për zyrën shtëpiake dhe mësimin elektronik

$59,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta