Aplic – Tabletë shkrimi LCD 12 inç – Tabela dixhitale e vizatimit me shkrim blu – për fëmijë dhe të rritur – Notepad për shkrim dore – Butoni i fshirjes – Përfshin stilolapsin

$14,85

Kategori: tag:

✏ MËSO ME ARGËTIM. Tabela e shkrimit LCD 12 inç inkurajon kreativitetin e fëmijëve tuaj dhe shpalos imagjinatën e tyre. Të pikturosh, të vizatosh ose të bësh shkarravinë, çfarë të duash! Një aktivitet i mrekullueshëm për të vegjlit, në shtëpi dhe në lëvizje. Gjithashtu tërheqëse si një tabelë memo për të rriturit. | Numri i modelit: 305592
✏ EKO-MIQ - Sipërfaqja e shkrimit mund të fshihet dhe të rishkruhet qindra mijëra herë me prekjen e një butoni. Kjo kursen letrën!
✏ EKRANI LCD BLU. SNINA E PËRFSHIRË. Tabela dixhitale e shkrimit është një hyrje lozonjare në botën e pajisjeve teknike për fëmijët e vegjël. Ideale për të shkruar ushtrime të para dhe për të mësuar detyra të thjeshta aritmetike. Lehtë për t'u përdorur: Klikimi i butonit të fshirjes fshin përsëri sipërfaqen e shkrimit. Me butonin e kyçjes për të parandaluar fshirjen aksidentale.
✏ Ashtu si MEMOBOARD, tableti është interesant edhe për të rriturit. Merrni shënime ose krijoni një listë blerjesh që mund ta varni në frigorifer, për shembull, falë magneteve në anën e pasme. | Tabela e bardhë mund të ndihmojë edhe njerëzit me humbje të dëgjimit: partnerët e bisedës thjesht shkruajnë fjalët që nuk i kuptojnë dhe ua tregojnë atyre.
✏ DIMENSIONET: Lartësia 28cm x Gjerësia 18,5cm x Trashësia 0,6cm; Ekran diagonal 28 cm (11 inç) | PESHA: 161g | Ekrani mundësohet nga një bateri me buton CR2025 (e përfshirë). Konsumi shumë i ulët; rreth 100.000 eliminime të mundshme. | PËRFSHIHET NË DORËZIM: Pllakë shkrimi LCD Aplic me majë shkruese dhe bateri + manual udhëzimi.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Aplic – Tabletë shkrimi LCD 12 inç – Tabela e vizatimit dixhital me shkrim blu – për fëmijë dhe të rritur – Fletore shënimesh shkrimi dore – Butoni fshirje – stilolaps i përfshirë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Aplic – Tabletë shkrimi LCD 12 inç – Tabela dixhitale e vizatimit me shkrim blu – për fëmijë dhe të rritur – Notepad për shkrim dore – Butoni i fshirjes – Përfshin stilolapsin
Aplic – Tabletë shkrimi LCD 12 inç – Tabela dixhitale e vizatimit me shkrim blu – për fëmijë dhe të rritur – Notepad për shkrim dore – Butoni i fshirjes – Përfshin stilolapsin

$14,85

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta