Tabletë grafike HUION Inspiroy H1060P 10 x 6,25 inç me hapësirë ​​pune të madhe, e përputhshme me pajisjet Android, me një stilolaps të përmirësuar pa bateri, ideale për mësime dhe punë në internet

$57,77

Kategori: tag:

Pajisjet e pajtueshme Android: Tableti grafik Huion H1060P mund të lidhet me telefonin/tabletin Android për të ofruar idenë tuaj të shkëlqyer, mund ta lidhni lehtësisht telefonin tuaj me tabletin grafik me lidhësin OTG. Mbështeten vetëm telefonat celularë dhe tabletët me Android 6.0 ose më të lartë. Shënim: Kursori nuk do të shfaqet në telefonin dhe tabletin Samsung Galaxy përveç serisë Note;
Stylus pa bateri: Tableti grafik Huion H1060P nuk ka nevojë të ngarkohet dhe nuk ka më bateri. Me teknologjinë e avancuar EMR, tableta me stilolaps H1060P ju lejon të krijoni për një kohë të gjatë pa ndërprerje të padëshiruara. Mbështetni njohjen e pjerrësisë ±60 gradë, duke ju lejuar të vizatoni më shumë vija natyrale në kënde të ndryshme, duke e bërë punën tuaj artistike më të sofistikuar. Shkalla e shpejtë e raportimit mbi 220 PPS siguron përdorim të qetë pa vonesë;
Zona e zgjeruar e vizatimit: Tableti grafik i vizatimit dixhital H1060P është vetëm 10 mm i trashë dhe 770 g në peshë, gjë që e bën atë të hollë dhe të lëvizshëm. Dhe hapësira e punës është projektuar në një raport të artë 10 x 6,25 inç, duke siguruar që të keni një përvojë të këndshme vizatimi dhe më shumë hapësirë ​​për të krijuar;
12+16 taste të programueshëm: Tableti grafik dixhital H1060P ka një kombinim të 12 tasteve të shkurtoreve të forta dhe 16 tasteve me prekje të buta, ju mund ta vendosni sipas zakoneve tuaja, duke thjeshtuar rrjedhën e punës dhe duke përmirësuar efikasitetin. Përdoruesit e dorës së djathtë dhe të majtë mbështeten; modaliteti i paracaktuar është i dorës së djathtë. Mund të vendosni modalitetin e dorës së majtë përmes cilësimeve të avancuara në platformën e shoferit;
Përputhshmëri e fortë: Lidheni këtë tablet vizatimor Huion me kompjuterin tuaj nëpërmjet kabllit USB me Mac OS (10.12 ose version më i ri) ose PC (Windows 7 ose version më i ri), pajisjet Android (Android 6.0 ose më i ri), më pas mund të filloni të krijoni menjëherë. Ai gjithashtu funksionon me të gjithë programet kryesore të vizatimit si PS, SAI, Corel Painter, Illustrator, etj. Ofroni 2 vjet shërbim pas shitjes për përdoruesit e Huion, ne do të zgjidhim çdo problem që hasni kur përdorni produktin.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tableti grafik i hapësirës së madhe pune HUION Inspiroy H1060P 10 x 6,25 inç, i pajtueshëm me pajisjet Android, me një stilolaps të përmirësuar pa bateri, ideal për mësime dhe punë në internet”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë grafike HUION Inspiroy H1060P 10 x 6,25 inç me hapësirë ​​pune të madhe, e përputhshme me pajisjet Android, me një stilolaps të përmirësuar pa bateri, ideale për mësime dhe punë në internet
Tabletë grafike HUION Inspiroy H1060P 10 x 6,25 inç me hapësirë ​​pune të madhe, e përputhshme me pajisjet Android, me një stilolaps të përmirësuar pa bateri, ideale për mësime dhe punë në internet

$57,77

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta