Tastierë lojrash me tela, K616 104 taste Tastierë ergonomike lojërash me tela me kapëse tastierë PBT, tastierë mekanike lojërash për laptop PC (rozë)

$16,36

Kategori: tag:

Fortësia, rezistenca ndaj konsumit, rezistenca ndaj temperaturës së lartë dhe karakteristikat kundër plakjes së tapave të çelësave PBT janë shumë më të larta se ato të materialeve ABS.
Përshtatni një dizajn ergonomik të thjeshtë me paraqitjen e çelësave të lartë dhe të ulët, duke iu përshtatur harkut të lëvizjes së goditjes me dorë, ndjesi komode me dorën.
Shtypni të 26 tastet në të njëjtën kohë pa konflikt, performancë e shkëlqyer, e lehtë për t'u përdorur.
I përshtatshëm si për zyrë ashtu edhe për lojëra, dizajn i vëmendshëm, sjell përvojë të madhe të veshjes.
Çdo kapëse tasti adopton dizajnin e sipërfaqes konkave me forcë uniforme, linja të bukura dhe të lehta për t'u pastruar.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tastierë lojrash me tela, Tastierë lojrash me tela K616 104 çelësa, tastierë lojrash me tela ergonomike me kapëse tastierë PBT, tastierë mekanike lojërash për laptop PC (rozë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tastierë lojrash me tela, K616 104 taste Tastierë ergonomike lojërash me tela me kapëse tastierë PBT, tastierë mekanike lojërash për laptop PC (rozë)
Tastierë lojrash me tela, K616 104 taste Tastierë ergonomike lojërash me tela me kapëse tastierë PBT, tastierë mekanike lojërash për laptop PC (rozë)

$16,36

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta