Çelësa të mëdhenj të telefonave celularë me kamera butoni SOS Butoni i urgjencës me ekran 2,4 inç Ekran i lehtë për t'u përdorur për të moshuar, Artfone Flip CF241A, i zi

Celular Big Flip për të moshuarit: Me një ekran të qartë 2,4 inç me ngjyra, dizajn të madh të butonave, ikona të mëdha të menysë, volum me zë të lartë, përdorni butonat anësore për të kontrolluar volumin dhe elektrik dore, rrokullisja Artfone është shumë e lehtë për t'u përdorur
Celular i fortë me jetëgjatësi të gjatë të baterisë: Artfone Flip vjen me një bateri 1000MAH për 180 minuta kohë bisede ose 120 orë kohë pritjeje. Me një buton SOS për të bërë thirrje urgjence, 5 numra SOS dhe mesazhe SOS. Shkronja dhe numra të mëdhenj.
Funksionon me kamerë, bluetooth, elektrik dore, orë alarmi, kalkulator dhe radio FM: Artfone flip është një telefon celular i lirë me shumë funksione dhe i lehtë për t'u përdorur për të moshuarit. Mbështet 5 gjuhë: anglisht, frëngjisht, spanjisht, gjermanisht, italisht
Butoni SOS & Butoni i thirrjes së shpejtë M1/M2: Rrotullimi i celularit kundër goditjes Artfone ka një buton SOS në anën e pasme dhe një telefonim të shpejtë në numrin e kontaktit të preferuar. Butoni i telefonimit të shpejtë M1/M2 ju lejon të thirrni shpejt dhe lehtë numrin që përdorni më shpesh.
Celulari me mbulesë të madhe çelësash pa kontratë: mund të përdoret në çdo rrjet GSM (duke mos përfshirë rrjetin 3G/4G). Duhet të hapni dhe klikoni butonin e përgjigjes kur përgjigjeni dhe telefonata përfundon kur mbyllni telefonin.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Telefon celular për të moshuarit Çelësa të mëdhenj me mbulesë ekrani 2,4 inç me butona SOS Kamera e lehtë për t’u përdorur për të moshuarit, Artfone Flip CF241A, E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Çelësa të mëdhenj të telefonave celularë me kamera butoni SOS Butoni i urgjencës me ekran 2,4 inç Ekran i lehtë për t'u përdorur për të moshuar, Artfone Flip CF241A, i zi
Çelësa të mëdhenj të telefonave celularë me kamera butoni SOS Butoni i urgjencës me ekran 2,4 inç Ekran i lehtë për t'u përdorur për të moshuar, Artfone Flip CF241A, i zi

$41,50

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta