Xiaomi Poco M4 Pro 5G – Telefon inteligjent Dual Sim 6 GB+128 GB, Ekran me pika FHD+ 6.6 inç, Dimensioni MediaTek 810, Kamera kryesore 50 MP (6 GB+128 GB, e zezë)

【MediaTek Dimensity 810】MediaTek Dimensity 810 u krijua duke përdorur një proces flamuri 6nm. Ai është i pajisur me një CPU me tetë bërthama me shpejtësi deri në 2,4 GHz dhe një GPU të fuqishme ARM Mali-G57. Konfigurimi i përditësuar ofron përmirësime thelbësore të performancës.
【6,6″ FHD+ DynamicSwitch Display】Ky ekran ofron një shpejtësi të ndryshueshme rifreskimi të përshtatshme për një sërë aplikacionesh të ndryshme. E bërë me materialet kryesore LCD, ai ofron një shpejtësi të lartë rifreskimi prej 90 Hz dhe një shkallë të marrjes së mostrave me prekje prej 240 Hz.
【33W Quick Charge Pro】 Smartphone i parë i serisë POCO M që vjen me Quick Charge Pro 33W. Bateria 5000 mAh mund të karikohet 100% në 59 minuta. Me baterinë me kapacitet të madh 5000 mAh, telefonit i duhet kohë për të përdorur baterinë dhe karikohet shpejt, duke ju kursyer stresin.
【Kamera】E pajisur me kamerën kryesore 50 MP, kamera me kënd ultra të gjerë 8 MP dhe kamerë selfie 16 MP, ju mund të kapni lehtësisht momentet më të mira të jetës. Modaliteti i natës mund të kapë ngjyrat e natës, duke e kthyer çdo foto tuajën në një kryevepër. Funksioni i fuqishëm selfie e bën bukurinë tuaj në qendër të vëmendjes.
【Altoparlantët e dyfishtë】Një përvojë tingulli e nivelit kryesor, me audio me cilësi të lartë që ofron një përvojë gjithëpërfshirëse nëse jeni duke dëgjuar muzikë apo duke parë video.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Xiaomi Poco M4 Pro 5G – Telefon inteligjent me dy Sim 6 GB+128 GB, Ekran me pika FHD+ 6.6”, MediaTek Dimension 810, Kamera kryesore 50 MP (6 GB+128 GB, e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Xiaomi Poco M4 Pro 5G – Telefon inteligjent Dual Sim 6 GB+128 GB, Ekran me pika FHD+ 6.6 inç, Dimensioni MediaTek 810, Kamera kryesore 50 MP (6 GB+128 GB, e zezë)
Xiaomi Poco M4 Pro 5G – Telefon inteligjent Dual Sim 6 GB+128 GB, Ekran me pika FHD+ 6.6 inç, Dimensioni MediaTek 810, Kamera kryesore 50 MP (6 GB+128 GB, e zezë)

$273,20

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta