Përshtatësit e komunikimit Tenda PH3 Powerline - PLC, përshtatës rrjeti Gigabit Powerline (1000 Mbps, Kursimi i energjisë, Plug and Play, 2 copë)

Homeplug av2: i pajtueshëm me standardin homepluge av2, transmetimi i të dhënave me linjë elektrike deri në 1000mbps
1000mbps optimale për transmetimin e videove HD ose videolojërave
Plug dhe luaj: instalim i lehtë, nuk kërkohet konfigurim
Zgjeroni mbulimin e internetit në të gjitha dhomat
Standardi dhe protokolli: HomePlug AV2, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
Ndërfaqja: 1 x 10/100/1000 Mbit/s

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Adaptorët e komunikimit Tenda PH3 Powerline – PLC, përshtatës i rrjetit Powerline Gigabit (1000 Mbps, Kursimi i energjisë, Plug and Play, 2 Copë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përshtatësit e komunikimit Tenda PH3 Powerline - PLC, përshtatës rrjeti Gigabit Powerline (1000 Mbps, Kursimi i energjisë, Plug and Play, 2 copë)
Përshtatësit e komunikimit Tenda PH3 Powerline - PLC, përshtatës rrjeti Gigabit Powerline (1000 Mbps, Kursimi i energjisë, Plug and Play, 2 copë)

$25,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta