Thrustmaster T248, rrota garash dhe pedale magnetike, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, DRIVE HYBRID, Fushat magnetike të ndërrimit të ingranazheve, Feedback i forcës dinamike

Dizajn i mbështjellë me lëkurë në pjesën e jashtme të timonit
Forma e gjithanshme e timonit, e përshtatshme për të gjitha stilet e lojërave të drejtimit
Deri në 25 butona veprimi duke përfshirë 2 kodues me pozicione të dyfishta në PC
Paneli interaktiv i garës me një zgjedhje prej mbi 20 ekrane të ndryshme në ekranin e timonit
Reagimi dinamik i forcës: Rregullimi i nivelit të reagimit me forcë në fluturim (përfshihen 3 mënyra të paracaktuara) përmes ekranit, i pajtueshëm me të gjitha lojërat
Fusha magnetike të ndërrimit të marsheve (teknologji e patentuar HEART) për përgjigje të menjëhershme dhe ndjesi të qartë të ndërrimit
Komplet pedalesh magnetike (teknologji e pronarit HEART) për saktësi të rezolucionit 12-bit që nuk do të degradohet me kalimin e kohës
4 mënyra të ndryshme presioni në pedalin qendror për frenim të optimizuar në varësi të konfigurimit dhe konfigurimit të lojës (desktop, kabinë, qëndrim, etj.)
Sistemi HYBRID DRIVE që ofron 70% më shumë fuqi se rrotat e tjera hibride të garave - Thrustmaster (seri TMX)
Licencuar zyrtarisht për Xbox; i pajtueshëm me Xbox Series X|S, Xbox One dhe PC

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Thrustmaster T248, Rrota Racing dhe Pedale magnetike, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, DRIVE HYBRID, Fushat magnetike të ndërrimit të marsheve, Reagimi i forcës dinamike”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Thrustmaster T248, rrota garash dhe pedale magnetike, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, DRIVE HYBRID, Fushat magnetike të ndërrimit të ingranazheve, Feedback i forcës dinamike
Thrustmaster T248, rrota garash dhe pedale magnetike, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, DRIVE HYBRID, Fushat magnetike të ndërrimit të ingranazheve, Feedback i forcës dinamike

$289,16

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta