USB Flash Drive, memorie 64G, hapësirë ​​ruajtëse e jashtme për i-Phone i-Pad Photo Stick Flash Drive Memorie e jashtme e përshtatshme për çdo model kompjuteri, celulari, tableti (argjendi)

$18,99

Kategori: tag:

USB flash drive 4 në 1: lidhës I-OS + lidhës Android + Lloji C / USB C + USB 3.0 dhe mund të përdoret për pajisjet iPhone / i-OS. / Android / PC Kapacitet i madh ruajtjeje në një paketë të vogël portative memorie iPhone.
Transferim me shpejtësi të lartë dhe të qëndrueshëm: Telefoni USB 3.0 Photo Stick me çipa cilësorë siguron transferime të shpejta dhe të qëndrueshme të të dhënave, memoria e jashtme e ruajtjes së telefonit ofron një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të transferuar skedarë, disqet Photostick Mobile iOS mund të transferojnë foto dhe video midis iPhone, OTG Smartphone Android, i-Pad, PC dhe M-acbook.
Transmetimi miqësor me aplikacionin: USB C flash drive mbështet formatet kryesore të videos dhe muzikës dhe ju lejon të luani filma dhe të dëgjoni muzikë direkt nga flashi (I-OS duhet të shkarkojë "Y-disk"). Për shkëmbimin e të dhënave midis PC dhe celularit / për memorien iPhone.
Shijoni momentet e bukurisë: Shijoni filma, muzikë dhe shpërndani dokumente/foto direkt në rrjetet sociale, Facebook, Twitter, etj. Jump Drive Pen Touch ID Enkriptimi i disqeve të telefonit flash mund të mbështesin: (Video: AVI, M4V, MKV, MOV, MP4, MPG, RM, RMVB, TS, WMV, FLV, 3GP; Audio: FLAC, APE, AAC, AIF, M4A , MP3, WAV Foto: GIF, JPG, PNG, JPEG
【12 muaj garanci për kujtesën e telefonit】: flash drive i telefonit ju ofron shërbim 100% të kënaqshëm, ruajtja USB ka shërbim miqësor ndaj klientit me email. Ne do t'u përgjigjemi pyetjeve tuaja sa më shpejt të jetë e mundur. Flash drive ka 64 GB memorie, ju mund ta regjistroni jetën tuaj sipas dëshirës në USB.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Memorie e jashtme USB Flash Drive 64G për i-Phone i-Pad Photo Stick Flash Drive Magazinimi i jashtëm i përshtatshëm për çdo model kompjuteri, celulari, tableti (argjendi)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Drive, memorie 64G, hapësirë ​​ruajtëse e jashtme për i-Phone i-Pad Photo Stick Flash Drive Memorie e jashtme e përshtatshme për çdo model kompjuteri, celulari, tableti (argjendi)
USB Flash Drive, memorie 64G, hapësirë ​​ruajtëse e jashtme për i-Phone i-Pad Photo Stick Flash Drive Memorie e jashtme e përshtatshme për çdo model kompjuteri, celulari, tableti (argjendi)

$18,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta