USB Flash Drive tip C 64 GB, RAOYI Metal Mini Pendrive 3.0 OTG 2 në 1 USB Flash Drive i papërshkueshëm nga uji me shpejtësi të lartë, USB 64 GB Type C për celular, MacBook, Tablet, Huawei, Xiaomi, Samsung, Argjend

$17,99

Kategori: tag:

▶[2 në 1 Lidhës të dyfishtë]: Dy lidhës, tip C dhe USB 3.0, i cili është ideal për të zgjeruar kapacitetin e pajisjeve OTG dhe për të liruar hapësirën tuaj. Është e lehtë të transferosh të dhëna midis telefonave inteligjentë, tabletëve ose PC-ve pa përdorur shërbimin WiFi dhe Cloud.
▶[Shpejtësia ultra e shpejtë]: RAOYI USB 3.0 Lloji C 64 GB ofron shpejtësi leximi deri në 108 MB/s dhe shpejtësi shkrimi 27 MB/s, ka performancë më të lartë se blici i përgjithshëm USB 3.0
▶[Dizajn i shkëlqyeshëm]: Makina rrotulluese e stilolapsit përdor material metalik, shumë i vogël dhe i lehtë me shpërndarje të shpejtë të nxehtësisë, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga goditjet, i lehtë për t'u mbajtur me çelësin tuaj, nuk ka kapak për të humbur;
▶[Përputhshmëria e gjerë]: Fut dhe luaj, nuk ka nevojë të instalosh ndonjë softuer, i pajtueshëm me të gjitha pajisjet PC dhe Type-C që kanë funksion OTG, duke përfshirë smartfonin, MacBook, projektorin, etj.
▶[Ajo që merrni]: 1*64 GB USB Flash Drive tip C, garanci 12-mujore, shërbim miqësor ndaj klientit dhe mbështetje teknologjike gjatë gjithë jetës. Nëse keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të na kontaktoni.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Type C USB Flash Drive 64GB, RAOYI Metal Mini Pendrive 3.0 OTG 2 in 1 USB Flash Drive i papërshkueshëm nga uji, USB 64GB Type C për celular, MacBook, Tablet, Huawei, Xiaomi, Samsung, Silver”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Drive tip C 64 GB, RAOYI Metal Mini Pendrive 3.0 OTG 2 në 1 USB Flash Drive i papërshkueshëm nga uji me shpejtësi të lartë, USB 64 GB Type C për celular, MacBook, Tablet, Huawei, Xiaomi, Samsung, Argjend
USB Flash Drive tip C 64 GB, RAOYI Metal Mini Pendrive 3.0 OTG 2 në 1 USB Flash Drive i papërshkueshëm nga uji me shpejtësi të lartë, USB 64 GB Type C për celular, MacBook, Tablet, Huawei, Xiaomi, Samsung, Argjend

$17,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta