USB Flash Drive 64 GB, Flash Drive USB 2.0 Memory Stick 64 GB Stick rrotullues për PC, Ruajtja e të dhënave në laptop (e zezë)

$6,09

Kategori: tag:

Dizajni i rrotullimit: Kapëse metalike rrotullohet 360° rreth trupit plastik ABS dhe siguron mbrojtje efikase për portën USB.
Praktik dhe i lëvizshëm: Ky USB flash drive ka një vrimë që mund ta varni në çantën e shpinës ose zinxhirin e çelësit për ta mbajtur në çdo kohë dhe kudo.
Lehtë dhe komod: Lidhja dhe luajtja nuk kërkon ndonjë softuer ose program, thjesht futeni në portën USB të kompjuterit tuaj ose pajisje të tjera dhe përdorni atë.
Përputhshmëria: USB flash drive është i pajtueshëm me pothuajse të gjitha sistemet operative të njohura, të tilla si Windows 7/8/10/2000 / XP / Vista / ME / NT / Linux dhe Mac OS.
USB 2.0 Flash Drive: Disku i USB-së me kapacitet mund të plotësojë nevojat tuaja të përditshme të ruajtjes, të menaxhojë të gjitha të dhënat tuaja, mos u shqetësoni se do t'ju mbarojë hapësira në pajisjet tuaja.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “USB Flash Drive 64 GB, Flash Drive USB 2.0 Memory Stick 64 GB me stilolaps rrotullues për kompjuter, ruajtje e të dhënave në laptop (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Drive 64 GB, Flash Drive USB 2.0 Memory Stick 64 GB Stick rrotullues për PC, Ruajtja e të dhënave në laptop (e zezë)
USB Flash Drive 64 GB, Flash Drive USB 2.0 Memory Stick 64 GB Stick rrotullues për PC, Ruajtja e të dhënave në laptop (e zezë)

$6,09

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta