Marrësi USB me përshtatës WiFi për PC - Kartë rrjeti WiFi 600 Mbps me dy breza 2.4 GHz / 5.8 GHz Marrës WiFi për PC desktop me antenë Inivech

► Shpejtësi e lartë - Përshtatësi WiFi USB është ndërtuar me teknologjinë Wi-Fi 802.11ac për gjerësi të shpejtë bande që parandalon ndërhyrjet dhe siguron që të mos humbisni asnjë lidhje apo sinjal. Shpejtësi super të shkëlqyera prej 433 Mbps në 5 GHz ose 150 Mbps në 2,4 GHz. E përkryer për filma, transmetim video HD, lojëra në internet dhe biseda me video.
► Përputhshmëria: Punon me çdo ruter WiFi. Me përshtatësin me valë INVECH AC600, mund të përmirësoni kompjuterin, laptopin ose Mac-in tuaj për të punuar me ruterin më të fundit WiFi. Ndërtuar me çipa Realtek për shpejtësi, rreze të gjatë dhe stabilitet të madh.
► Inovativ: Ky është një marrës USB WiFi me valë të dyfishtë për PC. Kjo është teknologjia më inovative dhe e fuqishme Wi-Fi AC: Wi-Fi 3 herë më i shpejtë se shpejtësia Wi-Fi N. Brezi i dyfishtë redukton ndërhyrjet për të përmirësuar lidhjet me rrjetet me valë.
► SHOFER FALAS: nuk ka nevojë të instaloni drejtues, dongle wifi usb është plug & play.
► Efekti: Antenë USB WiFi për PC. Një kartë rrjeti me shpejtësi të lartë, gamë të mirë dhe të lehtë për t'u instaluar. Antenë e jashtme e shkëputshme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Marrësi i përshtatësit WiFi USB për PC – Kartë e rrjetit WiFi 600 Mbps me bandë të dyfishtë 2.4 GHz / 5.8 GHz Marrës WiFi për PC desktop me antenë Inivech”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Marrësi USB me përshtatës WiFi për PC - Kartë rrjeti WiFi 600 Mbps me dy breza 2.4 GHz / 5.8 GHz Marrës WiFi për PC desktop me antenë Inivech
Marrësi USB me përshtatës WiFi për PC - Kartë rrjeti WiFi 600 Mbps me dy breza 2.4 GHz / 5.8 GHz Marrës WiFi për PC desktop me antenë Inivech

$9,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta