Disqet Flash USB 32 GB DataOcean me 4 copa PenDrives me stilolaps rrotullues 32 GB USB 2.0 Flash Drive (4 ngjyra të përziera: E zezë e kuqe e verdhë argjendi)

$17,99

Kategori: tag:

4 Copë memorie USB 32 GB në ngjyra të ndryshme: E zezë E kuqe e verdhë argjendi. Paketa e shërbimit me kosto të lartë të ofruar nga DataOcean. Ngjyrat e ndryshme ju ndihmojnë të identifikoni përmbajtjet e ndryshme.
FAT32 është formati i paracaktuar i disqeve në fabrikë, i cili mbështetet nga Windows dhe Mac OS.
Plug and Play: Nuk ka nevojë të instaloni ndonjë softuer, thjesht futeni në portën USB të kompjuterit ose pajisjeve të tjera dhe përdorni atë. USB flash drive është i pajtueshëm me Windows 98 2000nd Edition/NT/ME/7/XP/8.1/10/10.3 dhe më lart, është gjithashtu i pajtueshëm me Linux Mac OS XNUMX e lart.
Ana metalike ka një rrotullim 360º, që mbulon dhe mbron fundin USB gjatë kohës që e mbani dhe kthehet në çdo pozicion, për përdorimin më komod. Dizajni pa kapele me unazë të integruar e bën të lehtë ngjitjen në unazat e çelësave, çantat e shpinës etj. Dizajn mini që mund ta vendosni në xhep ose në ndonjë hapësirë ​​të vogël.
1 vit garanci. Të gjithë disqet USB të DataOcean janë në cilësi të mirë dhe ju premtojmë se do të ketë ndonjë problem në lidhje me produktin brenda një viti nga blerja.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “DataOcean USB Flash Drive 32 GB me stilolaps me rrotullues 4 copë 32 copa PenDrives USB 2.0 Flash Drive 4 GB (XNUMX ngjyra të përziera: E zezë e kuqe e verdhë e argjendtë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Disqet Flash USB 32 GB DataOcean me 4 copa PenDrives me stilolaps rrotullues 32 GB USB 2.0 Flash Drive (4 ngjyra të përziera: E zezë e kuqe e verdhë argjendi)
Disqet Flash USB 32 GB DataOcean me 4 copa PenDrives me stilolaps rrotullues 32 GB USB 2.0 Flash Drive (4 ngjyra të përziera: E zezë e kuqe e verdhë argjendi)

$17,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta