USB Flash Drives 5 Copë 2 GB PenDrive - Praktike Mirë 2 GB Strehim i të dhënave Flash Drive - FEBNISCTE USB flash drive portativ portativ me rrotullim të ri USB 2.0 me çelës shumëngjyrësh për fotografi

$16,99

Kategori: tag:

Besimi – Cilësia e qasjes. Ofroni ruajtje të sigurt dhe portative që mund t'i besoni.
Idealizmi – Ju lejon të veçoni muzikën, dokumentet, videot, fotot, etj. Zgjedhje e mirë për dhurata ose reklama - lejon printimin e logove.
Garancia – GARANCI 100% PA RREZIK KËNAQËSISË, e mbështetur nga një garanci e kufizuar 2-vjeçare. 30 ditë kthim ose zëvendësim i parave.
Pendrive, Pendrives, Pendrive, Pendrive, Pendrive të lirë, Ruajtje e jashtme e të dhënave, Memorie USB, Memorie USB, Portable, USB Flash Memorie, çelës USB, USB, pendrive 2gb, pendrive argëtuese, pendrive origjinale, paketë pendrive, usb 2 gb

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Disqet USB flash 5 copë 2 GB PenDrive – Disku i flash-it USB me shumë ngjyra me çelës 2 GB praktik dhe i mirë i ruajtjes së të dhënave me stilolaps FEBNISCTE”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Drives 5 Copë 2 GB PenDrive - Praktike Mirë 2 GB Strehim i të dhënave Flash Drive - FEBNISCTE USB flash drive portativ portativ me rrotullim të ri USB 2.0 me çelës shumëngjyrësh për fotografi
USB Flash Drives 5 Copë 2 GB PenDrive - Praktike Mirë 2 GB Strehim i të dhënave Flash Drive - FEBNISCTE USB flash drive portativ portativ me rrotullim të ri USB 2.0 me çelës shumëngjyrësh për fotografi

$16,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta