USB Flash Memorie 2 GB 5 copë Stilolapsa – Mini portativ 2 GB Pendrive Metal USB 2.0 Flash Drive – Blu Flash Drive i lirë Çelës USB për promovim Dhuratë për foto Video Reklamim nga Datarm

$16,99

Kategori: tag:

Pendrives janë të pajtueshëm me të gjitha sistemet operative aktuale, të tilla si Windows 7/8/10/2000/XP/Vista/ME/NT, Linux dhe Mac OS.
Disqet flash janë të përfunduara metalike me një kapak për të mbajtur pluhurin dhe një unazë në fund për ta bërë atë të ngjitur me çelësin tuaj.
Pesë disqe flash në një paketë dhe gjashtë opsione kapaciteti, ju mund të zgjidhni atë që ju nevojitet dhe gjithashtu t'ju ndihmojë të klasifikoni skedarët tuaj.
USB flash drive është një mjet praktik për prezantime, seminare, kërkime dhe punë në zyrë, studio ose në shtëpi.
Mund të jetë një dhuratë e shkëlqyer për dikë si ditëlindja, Krishtlindjet, regjistrimi në shkollë, diplomimi, festimi i kompanisë, promovimi i biznesit etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Memorie USB Flash 2 GB 5 copë Stilolapsi – Flash Drive Portativ Mini 2 GB Pendrive Metal USB 2.0 – Flash Drive Ekonomik blu USB Çelës për promovim Dhuratë për fotografi Video Reklamim nga Datarm”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Memorie 2 GB 5 copë Stilolapsa – Mini portativ 2 GB Pendrive Metal USB 2.0 Flash Drive – Blu Flash Drive i lirë Çelës USB për promovim Dhuratë për foto Video Reklamim nga Datarm
USB Flash Memorie 2 GB 5 copë Stilolapsa – Mini portativ 2 GB Pendrive Metal USB 2.0 Flash Drive – Blu Flash Drive i lirë Çelës USB për promovim Dhuratë për foto Video Reklamim nga Datarm

$16,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta