Memorie USB 2 GB 2.0, KOOTION Pendrive USB flash drive, paketë me 10 njësi, stilolaps Stick USB 10 copë, E zezë dhe argjend

$28,04

Kategori: tag:

I qëndrueshëm dhe i lëvizshëm: Mbulesa metalike me rrotullim 360° mbron skajin USB dhe mund ta keni gjithmonë me vete USB-në për ta lidhur me çelësin tuaj me një unazë ose kabllo.
Lidhje e lehtë : E përputhshme me Windows 7/8/10 / Vista / XP / 2000 / ME / NT Linux dhe Mac OS. Nuk ka nevojë për ndonjë disk për t'u instaluar.
Ideale për zyrë: Këtu keni 10 USB flash drive, të cilët ndihmojnë në klasifikimin më të mirë të skedarëve.
Shpërndarja e shpejtë e nxehtësisë: Nuk ka mbinxehje, nuk ka nevojë të shqetësoheni për cilësinë.
Shërbimi i klientit pas shitjes: Kootion ofron 1 vit garanci. Nëse keni një problem me produktin, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni fillimisht, ne do ta zgjidhim problemin për ju sa më shpejt të jetë e mundur.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Memoria USB 2 GB 2.0, KOOTION Pendrive USB Flash Drive, paketë me 10 njësi, Pen Drive Stick USB 10 copë, E zezë dhe e argjendtë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Memorie USB 2 GB 2.0, KOOTION Pendrive USB flash drive, paketë me 10 njësi, stilolaps Stick USB 10 copë, E zezë dhe argjend
Memorie USB 2 GB 2.0, KOOTION Pendrive USB flash drive, paketë me 10 njësi, stilolaps Stick USB 10 copë, E zezë dhe argjend

$28,04

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta