Përshtatës USB WiFi Bluetooth – Karta e rrjetit WiFi me bandë të dyfishtë 2.4 Ghz/5.8 Ghz + Marrës WiFi dongle Bluetooth 4.2 për shofer Pincho pa pagesë

► PLUG & PLAY: Përshtatësi WiFi + Bluetooth përmban drejtuesin e integruar, futni dongle USB dhe drejtuesi do të instalohet automatikisht duke lejuar që kompjuteri juaj të lidhet me rrjetin WiFi. Nëse kompjuteri juaj nuk mund të hyjë në internet ose nuk ka një disk CD, ky është përshtatësi juaj i rrjetit.
► WiFi Dual Band + Bluetooth: E pajtueshme me Windows 7/8/8.1/10 dhe XP. Vista dhe Mac OS duhet të instalojnë drejtuesin nga mini CD (i përfshirë). Bluetooth 4.2 i pajtueshëm me Windows 7/8/8.1/10, jo i pajtueshëm me Vista/xp/Mac OS. (LED blu do të pulsojë gjatë punës.)
► WiFi me bandë të dyfishtë: Përdorimi i çipit Realtek RTL8821CU për të arritur një rrjet pa tel universal IEEE802.11 a/b/g/n/ac. Ofron një shpejtësi deri në 5.8 GHz (433 Mbps) dhe 2.4 GHz (150 Mbps). WiFi 5.8 GHz është një zgjidhje e shkëlqyer për transmetimin e videove HD dhe lojërat në internet pa vonesa, WiFi 2.4 GHz është më i përshtatshëm për përdorim normal si shfletimi në internet, dëgjimi i muzikës, biseda, etj.
► Transmetuesi Bluetooth: Bluetooth 4.2 lejon një kompjuter jo-Bluetooth të lidhet me valë me pajisje të tjera (si telefonat inteligjentë, iPad-ët, tabletët, altoparlantët, kufjet, tastierat, minjtë, printerët, projektorët, etj). Gjithashtu për të transferuar të dhëna deri në 10 m larg.
► Modaliteti AP: Transmetues Wi-Fi për kompjuterët e rrjetit. Mund ta vendosni USB Dongle në "AP Mode" në mënyrë që telefonat celularë, tabletët, laptopët dhe pajisjet e tjera të mund të lidhen pa tel me internetin nëpërmjet WiFi.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përshtatës USB WiFi Bluetooth – Kartë rrjeti WiFi me dy breza 2.4 Ghz/5.8 Ghz + Marrës WiFi dongle Bluetooth 4.2 për PC Pincho pa shofer”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përshtatës USB WiFi Bluetooth – Karta e rrjetit WiFi me bandë të dyfishtë 2.4 Ghz/5.8 Ghz + Marrës WiFi dongle Bluetooth 4.2 për shofer Pincho pa pagesë
Përshtatës USB WiFi Bluetooth – Karta e rrjetit WiFi me bandë të dyfishtë 2.4 Ghz/5.8 Ghz + Marrës WiFi dongle Bluetooth 4.2 për shofer Pincho pa pagesë

$9,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta