Uebkamerë PC 1080P Kompjuter me kamerë të plotë HD me mikrofon portativ stereo me reduktim të zhurmës së mbulesës së privatësisë, xhirim me kënd të gjerë 110 °, telefonata video, kurse online, konferenca

$21,11

Kategori: tag:

Çip inteligjent dhe lente 1080P Full HD- Lente të shumta xhami optike HD të kamerës së internetit të PC përpunojnë imazhe dhe video 1080P HD me një shpejtësi prej 30 fps. Webkamera e kompjuterit VORSCH 1080P ofron video të qetë për video konferenca, konferenca, webinarë, etj. falë çipit të tij të shkëlqyer të memories inteligjente CMOS, teknologjisë së përparuar të kompresimit H.264 dhe MJPEG.
Kapja natyrale e tingullit stereo dhe anulimi automatik i zhurmës- Kamera e internetit VORSCH 1080P HD me mikrofon dhe anulim automatik të zhurmës adopton teknologjinë e anulimit të jehonës dhe ndjeshmërinë e lartë, dhe thithja e zërit është më e saktë, e qartë dhe pa vonesë. Mund të kapni tingullin e qartë dhe natyral në audion e pasur stereo nga këndvështrime të ndryshme për të përmirësuar cilësinë e telefonatës. Webkamera jonë e transmetimit të kompjuterit mund të regjistrojë gjithashtu tingullin që dëshironi në një mjedis të zhurmshëm.
Rrotullimi fleksibël 360° dhe Mbulesa e mbrojtjes së privatësisë - Kamera e internetit me rrotullim të plotë dinamike 1080° 360 PC pa pikë qorre, përkulje vertikale 90° poshtë, kënd shikimi super i gjerë 110°, me kapëse të rregullueshme 180°, me bazë që nuk rrëshqet, mund të rregulloni këndi i dëshiruar sipas dëshirës Webkamera ju lejon ta instaloni në çdo pajisje në çdo kohë, kudo, si p.sh. laptopë, trekëmbësh, kompjuterë desktop, PC dhe madje edhe tavolina.
Mbështetje Standard UVC / UVA Protocol, Plug and Play- Mbështet protokollin standard UVC / UVA, webcam HD 1080 me mikrofon për kompjuter është e përputhshme me USB 2.0 / 3.0. Dizajni i ndërfaqes USB, nuk ka nevojë për drejtues shtesë, lidh dhe luaj. Kablloja shumë e gjatë 1,8 m ju jep më shumë mundësi vendosjeje. Kamera jonë e internetit e transmetimit të kompjuterit është e pajisur me një mbulesë të lëvizshme të privatësisë për të parandaluar lëvizjen në distancë dhe për të mbajtur lentet të pastra.
E përputhshme me shumë sisteme operative dhe softuer të zakonshëm - Ky kompjuter me kamerë 1080p me mikrofon USB është projektuar me përputhshmëri ultra të gjerë dhe është i përshtatshëm për një sërë softuerësh operativë, duke përfshirë Windows (7/8/10 ose më lart), Mac OS, Linux, IOS,Android.Përputhshëm me Skype,YouTube,Twitter,Facebook,Zoom,Instagram,Whatsapp,Hangout.Ju mund ta përdorni lehtësisht këtë kamerë në internet për studime në internet, transmetim të drejtpërdrejtë, konferencë, lojëra, telefonata me video dhe regjistrim.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Uebkamera kompjuterike 1080P Full HD me mikrofon portativ stereo me reduktim të zhurmës së mbulesës së privatësisë, xhirim me kënd të gjerë 110°, video thirrje, kurse online, konferenca”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Uebkamerë PC 1080P Kompjuter me kamerë të plotë HD me mikrofon portativ stereo me reduktim të zhurmës së mbulesës së privatësisë, xhirim me kënd të gjerë 110 °, telefonata video, kurse online, konferenca
Uebkamerë PC 1080P Kompjuter me kamerë të plotë HD me mikrofon portativ stereo me reduktim të zhurmës së mbulesës së privatësisë, xhirim me kënd të gjerë 110 °, telefonata video, kurse online, konferenca

$21,11

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta