Unazë inteligjente për burra, unazë inteligjente dixhitale shumëfunksionale e kontrollit të aksesit, aksesorë pajisjesh që vishen, unazë inteligjente prej titani prej çeliku të telefonit celular

♥ Unaza inteligjente shumëfunksionale NFC: Funksioni kryesor është ruajtja dhe shkëmbimi i informacionit personal, si dhe zhbllokimi i përmbajtjes celulare dhe zhbllokimi i enkriptimit të privatësisë personale.
♥ Nisni shpejt aplikacionin e telefonit: Duhet të nisni shpejt komandën e nisjes së programit të shkruar në unazën inteligjente paraprakisht, kur unaza inteligjente prek, telefoni do ta gjejë dhe do ta nisë automatikisht programin.
♥ Programi i kyçjes/zhbllokimit: Zgjidhni aplikacionin që dëshironi të kyçni/zhbllokoni, shkruani zilen inteligjente, vetëm zilja prek telefonin për të nisur aplikacionin, për të mbrojtur privatësinë personale (disa telefona kanë nevojë për ROOT, mund të përdorin funksionin).
♥ Ndani dhe transferoni informacionin: dërgoni mesazhin privat / figurën / kartën e biznesit / lidhjen e faqes në internet personit që dëshironi të ndani me një prekje të thjeshtë.
♥ Pa karikim / i papërshkueshëm nga uji i thellë: çip i integruar ultra i ndjeshëm DNF, pa energji elektrike për të punuar, i lehtë për t'u përdorur.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Unazë inteligjente për burra, unazë inteligjente dixhitale shumëfunksionale e kontrollit të aksesit, aksesorë pajisjesh të mbathshme, unazë inteligjente prej titani të telefonit celular”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Unazë inteligjente për burra, unazë inteligjente dixhitale shumëfunksionale e kontrollit të aksesit, aksesorë pajisjesh që vishen, unazë inteligjente prej titani prej çeliku të telefonit celular
Unazë inteligjente për burra, unazë inteligjente dixhitale shumëfunksionale e kontrollit të aksesit, aksesorë pajisjesh që vishen, unazë inteligjente prej titani prej çeliku të telefonit celular

$19,52

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta