UrChoiceLtd UK61 60% tastierë mekanike e lojërave Lloji C me tel me 61 çelësa LED Ndriçim i pasmë Tastierë i papërshkueshëm nga uji USB RGB me ndriçim të pasëm Çelësa kundër fantazmave për PC/PC/Laptop/Mac

Tastiera mekanike me tela në Mbretërinë e Bashkuar: Tastiera ka një plan urbanistik në MB. Çelësa mekanikë profesionistë, tastierë kompakte lojërash me 61 çelësa, që ju japin më shumë hapësirë ​​në tryezën tuaj për të lëvizur mausin ose për të vendosur pajisje të tjera. Dizajn ergonomik, më i rehatshëm gjatë sesioneve të gjata të shtypjes dhe lojërave.
Drita e prapme RGB dhe ndriçimi i personalizuar: 14 lloje të efekteve të dritës së prapme RGB, që ju japin kënaqësi të mahnitshme gjatë natës kur jeni duke luajtur ose duke shkruar. Çdo llambë LED PWM me 256 nivele, me një sërë efektesh ndriçimi të këndshëm. Mund të personalizoni modalitetin e dritës së prapme dhe të regjistroni efektet e dritës që dëshironi.
Çelësat e kuq: Ju jep një reagim të prekshëm dhe të klikuar, ofron një ndjesi të shkëlqyer prekëse, të përgjegjshme dhe të përgjegjshme. Test 50 milionë herë tastierë, forcë shtypjeje 60+/-15 gram dhe lëvizje tastieje 4,0+/-0,2 mm, perfekte për lojtarë profesionistë dhe daktilografist.
61 çelësa anti-ghosting: Lejon çelësa të shumtë të punojnë njëkohësisht me shpejtësi të lartë. Çdo çelës kontrollohet nga një çelës i pavarur, ju lejon të shijoni lojëra me cilësi të lartë me përgjigje të shpejtë, ideale për lojtarë, daktilografist, programues, shkrimtarë etj. Memorie flash, mbështetje për ruajtjen e fikjes së energjisë (64k hapësirë ​​ruajtëse).
Dizajni i tasteve multimediale: Me kombinimin e tasteve FN+, akses i lehtë në kalkulator, email, shfletues uebi, volum, media, etj. Ndërfaqja tip-C, gjatësia e kabllit 1,6 m. Kapaku i kyçit të injektimit të karburantit ABS, transmetim i mirë i dritës, nuk zbehet. Përputhje e përkryer me seritë Windows, e pajtueshme me Android, Linux, iOS dhe sisteme të tjera operative. Shpresojmë t'u ofrojmë klientëve shërbimin më të mirë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tastiera mekanike e lojërave UrChoiceLtd UK61 60% 61% e tipit C me tel me XNUMX çelësa LED Tastierë e papërshkueshme nga uji me dritë të pasme USB RGB Çelësa kundër dritës së pasme kundër fantazmave për PC/PC/Laptop/Mac”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

UrChoiceLtd UK61 60% tastierë mekanike e lojërave Lloji C me tel me 61 çelësa LED Ndriçim i pasmë Tastierë i papërshkueshëm nga uji USB RGB me ndriçim të pasëm Çelësa kundër fantazmave për PC/PC/Laptop/Mac
UrChoiceLtd UK61 60% tastierë mekanike e lojërave Lloji C me tel me 61 çelësa LED Ndriçim i pasmë Tastierë i papërshkueshëm nga uji USB RGB me ndriçim të pasëm Çelësa kundër fantazmave për PC/PC/Laptop/Mac

$47,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta