[Versioni i përmirësuar 2022] Orë inteligjente Blackview R3 Pro, Orë inteligjente për femra – Oksimetër (SpO2) | termometër | Ekran i madh 1,69 inç | Orë e përputhshme me telefonat Android dhe iOS (2 rripa)

💡 [I madh, më i bukur] R3 Pro i përditësuar ka një ekran më të madh, më të qartë dhe fonte më të mëdha. (ekrani është rritur me 17% dhe raporti i ekranit është rritur me 15%). Dhe shton gjithashtu funksionet më avangarde si Temperatura e trupit / Oksigjeni i gjakut / Koha dhe më shumë sporte, kështu që kjo orë ka më shumë se 20 funksione. Mund të ndjeni gjithashtu një përvojë më të qetë dhe një ndërfaqe përdoruesi më të lëmuar falë përditësimit të softuerit.
💝 [Shëndeti juaj është i rëndësishëm] R3 Pro i ri është i pajisur me pajisje të avancuara të zbulimit optik, i cili mund të monitorojë automatikisht rrahjet tuaja të zemrës, cilësinë e gjumit, ngopjen e oksigjenit në gjak dhe temperaturën e trupit 24/7 ditë të javës për t'u siguruar që mund ta dini gjendjen tuaj shëndetësore për herë të parë. *Megjithëse nuk mund të zëvendësojë pajisjet mjekësore profesionale, të dhënat pas testeve të përsëritura nga ora janë ende të besueshme.
📱 [Ora e përputhshme me telefonat Android dhe iPhone] Ora është e përputhshme me sistemet operative celulare mbi Android 6.0 ose iOS 9.0, që është e barabartë me të qenit e pajtueshme me më shumë se 95% të telefonave inteligjentë në treg. Jetëgjatësia e baterisë së orës është rritur me 10%, ora mund të punojë për 4 ditë ose në pritje për 10 ditë pas karikimit për 2 orë.
⚠ [Kujdes] Ora duhet të lidhet me celularin përmes aplikacionit të orës. Nëse nuk mund ta lidhni orën, hiqni çiftimin e orës dhe Bluetooth-it të telefonit në cilësimet e Bluetooth-it të të gjithë telefonave (Unçiftoni / Bypass pajisjen), më pas rilidheni orën përmes aplikacionit të orës. ② Kur e lidhni orën për herë të parë, mos harroni të aktivizoni funksionin e njoftimit që ju nevojitet në aplikacionin e orës (të tilla si telefonatat në hyrje, SMS, Whatsapp, Gmail)
✅ [Pse të na zgjidhni] R3 Pro i ri ka një pamje të bukur dhe një raport të shkëlqyer çmim/performancë. Ka më shumë se 20 funksione dhe ka pothuajse të gjitha funksionet e orëve të tjera me të njëjtin çmim. Dhe është e lehtë për t'u përdorur, pasi të keni marrë orën, së pari referojuni videos në faqen e reklamave të këtij produkti për të lidhur orën. Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi na shkruani, Ne do t'i përgjigjemi çdo letre dhe do t'i ndihmojmë klientët të zgjidhin TË GJITHA PROBLEMET.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “[Versioni i përmirësuar 2022] Orë inteligjente Blackview R3 Pro, Orë inteligjente për femra – Oksimetër (SpO2) | termometër | Ekran i madh 1,69 inç | Orë e pajtueshme me telefonat Android dhe iOS (2 rripa)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

[Versioni i përmirësuar 2022] Orë inteligjente Blackview R3 Pro, Orë inteligjente për femra – Oksimetër (SpO2) | termometër | Ekran i madh 1,69 inç | Orë e përputhshme me telefonat Android dhe iOS (2 rripa)
[Versioni i përmirësuar 2022] Orë inteligjente Blackview R3 Pro, Orë inteligjente për femra – Oksimetër (SpO2) | termometër | Ekran i madh 1,69 inç | Orë e përputhshme me telefonat Android dhe iOS (2 rripa)

$34,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta