Ofertat e teknologjisë

Wacom Intuos S – Tabletë grafike Bluetooth për pikturimin, vizatimin dhe modifikimin e fotografive me 2 softuer krijues të përfshirë për shkarkim + ACK-20001 – Këshillë për stilolapsin dixhital

$91,51

Kategori: tag:

Wacom Intuos S është një tabletë grafike ideale për vizatimin, pikturimin dhe modifikimin e fotove falë zonës aktive 7 inç dhe stilolapsit dixhital ultra të saktë dhe të lehtë me 4096 nivele presioni.
Bluetooth ju lejon të lidhni lehtësisht tabletin me një kompjuter dhe 4 çelësat Express të konfigurueshëm si dhe zona e tij e vizatimit 152×95 mm e bëjnë atë pajisjen ideale për të shprehur kreativitetin tuaj.
Stilolapsi dixhital i përfshirë ka një saktësi prej 0,25 mm të tolerancës dixhitale, 7 mm lartësi leximi, dy butona të konfigurueshëm, majë të zëvendësueshme dhe dizajn ergonomik / Pa bateri
Së bashku me fuqinë e stilolapsit, aplikacionet për Intuos S si Coral Painter Essential 7, Corel Aftershot Pro 3 (licencë 90-ditore) dhe Clip Studio Paint Pro (licencë dyvjeçare) mundësojnë arritjen e lartësive artistike.
Paketa me 5 këshilla normale
Ngjyra: e zezë
E përputhshme me: Intuos4, Intuos5, Intuos Pro, Intuos, Bamboo, Cintiq 13HD, Cintiq 21UX(DTK), Cintiq 22HD, Cintiq 24HD, Cintiq Companion
Madhësia e majës: 27 x 2 x 2 mm

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton "Wacom Intuos S - Tabletë Grafike Bluetooth për pikturimin, vizatimin dhe modifikimin e fotografive me 2 softuer krijues të përfshirë për shkarkim + ACK-20001 - Këshillë për stilolapsin dixhital"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Wacom Intuos S – Tabletë grafike Bluetooth për pikturimin, vizatimin dhe modifikimin e fotografive me 2 softuer krijues të përfshirë për shkarkim + ACK-20001 – Këshillë për stilolapsin dixhital
Wacom Intuos S – Tabletë grafike Bluetooth për pikturimin, vizatimin dhe modifikimin e fotografive me 2 softuer krijues të përfshirë për shkarkim + ACK-20001 – Këshillë për stilolapsin dixhital

$91,51

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta