Wacom Intuos Small Graphics Tablet – vizatim, pikturë, tabletë për redaktimin e fotografive me stilolaps të zi të ndjeshëm ndaj presionit – optimale për edukimin online dhe telekomunikimin

$66,11

Kategori: tag:

Wacom Intuos S është një tabletë grafike ideale për vizatimin, pikturimin dhe modifikimin e fotove falë zonës aktive 7 inç dhe stilolapsit dixhital ultra të saktë dhe të lehtë me 4096 nivele presioni.
4 çelësat Express të konfigurueshëm si dhe zona e tij e vizatimit 152×95 mm e bëjnë atë pajisjen ideale për të shprehur krijimtarinë tuaj / Lidhjen përmes USB me Mac OS X 10.11 / Windows 7 ose më të lartë)
Stilolapsi dixhital i përfshirë ka një saktësi prej 0,25 mm të tolerancës dixhitale, 7 mm lartësi leximi, dy butona të konfigurueshëm, majë të zëvendësueshme dhe dizajn ergonomik / Pa bateri
Së bashku me fuqinë e stilolapsit, aplikacionet falas për Intuos S si Coral Painter Essential 7 dhe Corel Aftershot Pro 3 (licencë e vlefshme për 90 ditë), ju lejojnë të arrini lartësitë artistike
Përmbajtja e kutisë: Wacom Intuos S Graphics Tablet / Stilolaps dixhital pa bateri me 3 këshilla standarde shtesë / Kabllo USB / Mjet për heqjen e majave / Udhëzues i shpejtë / Ngjyra e zezë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tabletë grafike të vogla Wacom Intuos – vizatim, pikturë, tabletë për redaktimin e fotografive me stilolaps të zi të ndjeshëm ndaj presionit – optimale për edukim në internet dhe telekomunikacion”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Wacom Intuos Small Graphics Tablet – vizatim, pikturë, tabletë për redaktimin e fotografive me stilolaps të zi të ndjeshëm ndaj presionit – optimale për edukimin online dhe telekomunikimin
Wacom Intuos Small Graphics Tablet – vizatim, pikturë, tabletë për redaktimin e fotografive me stilolaps të zi të ndjeshëm ndaj presionit – optimale për edukimin online dhe telekomunikimin

$66,11

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta