Wacom One by Wacom Medium – Tabletë grafike me stilolaps dixhital të ndjeshëm ndaj presionit, i pajtueshëm me Windows, Mac dhe Chromebook, Optimal për Home Office dhe E-Learning, E zezë/E kuqe

$64,78

Kategori: tag:

Stilolaps i ndjeshëm ndaj presionit: përshtatet në mënyrë të përkryer me forcën dhe lëvizjen e dorës suaj
Përdoruesit e Chromebook mund të përmirësojnë dhe pajisin pajisjen e tyre aktuale me një tabletë One by Wacom - një lidhje Plug and Play që rifut shkrimin e dorës për studim efektiv në distancë
Mësimi në distancë interaktiv One by Wacom është po aq efektiv sa të jesh në klasë me provën tonë të re tre-mujore falas të programeve arsimore Collaboard, Explain Everything, Kami, Limnu dhe Pear Deck.
Nuk ka nevojë për bateri, kështu që stilolapsi është i lehtë dhe i rehatshëm
Kompakt, me më shumë hapësirë ​​për të krijuar

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Wacom One by Wacom Medium – Tabletë grafike me stilolaps dixhital të ndjeshëm ndaj presionit, i pajtueshëm me Windows, Mac dhe Chromebook, optimale për zyrën në shtëpi dhe mësimin elektronik, i zi dhe i kuq”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Wacom One by Wacom Medium – Tabletë grafike me stilolaps dixhital të ndjeshëm ndaj presionit, i pajtueshëm me Windows, Mac dhe Chromebook, Optimal për Home Office dhe E-Learning, E zezë/E kuqe
Wacom One by Wacom Medium – Tabletë grafike me stilolaps dixhital të ndjeshëm ndaj presionit, i pajtueshëm me Windows, Mac dhe Chromebook, Optimal për Home Office dhe E-Learning, E zezë/E kuqe

$64,78

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta