Wansenda S100 OTG – USB Flash Drive (256 GB, USB 2.0) për pajisjet Android, PC/Tablet/Mac (256 GB, Vjollcë)

$35,99

Kategori: tag:

✔【Micro-USB & USB 2.0】Dizajn i rrotullueshëm me lidhës të dyfishtë Micro-USB dhe USB 2.0, i lehtë për transferimin e të dhënave ndërmjet pajisjeve Android të pajtueshme me OTG dhe PC, ju ndihmon të menaxhoni kujtesën e pajisjes tuaj dhe përmbajtjen e saj. (Jo për pajisjet celulare iPhone dhe Type-C)
✔ 【Bëni kopje rezervë të telefonit tuaj】 Lehtë për t'u përdorur, lidhur dhe luajtur. Rezervimi automatik për fotot, videot dhe kontaktet. Regjistroni video direkt në diskun e stilolapsit, lironi shpejt hapësirën në telefonin inteligjent ose tabletin tuaj Android.
✔【Dizajni i rrotullimit 360 gradë】: Dizajni i zgjuar i rrotullimit mund të parandalojë gërvishtjet e çipit, të sigurojë mbrojtje efikase për portën USB, zinxhir çelësash për transportueshmëri të lehtë, nuk keni pse të shqetësoheni për gjetjen e pajisjes tuaj USB.
✔【Përputhshmëri e fortë】Përputhshme me 96% smartphone Android i cili duhet të ketë portë Micro USB dhe funksion OTG, tablet, PC, TV, telematikë, etj, ju mund të zgjeroni lehtësisht kapacitetin përmes ndërfaqes mikro USB, të ndani lumturinë në çdo kohë dhe kudo.
✔ 【1 vit garanci】 Produktet tona janë prodhuar sipas standardeve më të larta dhe të testuara rigorozisht. Ju mund t'i besoni cilësisë së shkëlqyer, performancës dhe besueshmërisë së çdo produkti WANSENDA.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Wansenda S100 OTG – USB Flash Drive (256 GB, USB 2.0) për pajisje Android, PC/Tablet/Mac (256 GB, Vjollcë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Wansenda S100 OTG – USB Flash Drive (256 GB, USB 2.0) për pajisjet Android, PC/Tablet/Mac (256 GB, Vjollcë)
Wansenda S100 OTG – USB Flash Drive (256 GB, USB 2.0) për pajisjet Android, PC/Tablet/Mac (256 GB, Vjollcë)

$35,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta