Wincal E-Book Reader-BK7019 Lexues portativ i papërshkueshëm nga uji E-book 7 inç Mbështetja e kartës TF të ekranit me ngjyra (#2)

[Dizajni i papërshkueshëm nga uji] Dizajni i papërshkueshëm nga uji mund të parandalojë në mënyrë efektive spërkatjen dhe nuk mund të zhytet në ujë.
[Bërthama me shpejtësi të lartë] Përdorni një bërthamë ARM9 të integruar me shpejtësi të lartë.
[Butoni i lëvizjes së pavarur] Ka një buton të pavarur lëvizjeje, ju lejon të shikoni paraprakisht kapitujt e librit, të shtypni imazhin e shfaqur në miniaturë dhe të gjeni lehtësisht përmbajtjen që dëshironi të lexoni.
[Reading Assist] Rregullo ndriçimin, ngjyrën dhe fontin e madhësisë së shkronjave për të reduktuar lodhjen nga leximi.
[E lehtë për t'u përdorur dhe e dobishme] Mund të kapërceni faqe dhe të shtoni funksione faqeshënuesish, pa e rilexuar, mund ta lexoni drejtpërdrejt faqen e shënuar që keni shtuar herën e fundit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Wincal E-Book Reader-BK7019 Lexues portativ i papërshkueshëm nga uji E-Book 7 inç Mbështetje TF Card (#2)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Wincal E-Book Reader-BK7019 Lexues portativ i papërshkueshëm nga uji E-book 7 inç Mbështetja e kartës TF të ekranit me ngjyra (#2)
Wincal E-Book Reader-BK7019 Lexues portativ i papërshkueshëm nga uji E-book 7 inç Mbështetja e kartës TF të ekranit me ngjyra (#2)

$114,39

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta