Tabletë vizatimi grafik XP-PEN G640 6 x 4 inç për lojëra OSU, Tabletë dixhitale me stilolaps pa bateri të pajtueshme me Windows 10/8/7, Mac 10.10 dhe më lart

$35,99

Kategori: tag:

【Zona aktive】 Zona aktive është 6 x 4 inç. Përdorni plotësisht 8192 nivelet tona të ndjeshmërisë ndaj presionit të stilolapsit. Ofron kontroll novator dhe rrjedhshmëri për të zgjeruar prodhimin tuaj krijues.
【Smoother & Flow】 Norma e raportimit të G640 është rritur në 266 RPS, gjë që i bën linjat të rrjedhin më shpejt dhe më të qetë, duke përmirësuar performancën e përgjithshme.
【I lehtë dhe i përshtatshëm】G640 është vetëm 2 mm i trashë, është po aq i hollë sa të gjithë tabletët grafikë të nivelit parësor, duke ju lejuar ta merrni atë në lëvizje. Projektuar për përdoruesit e djathtë dhe të majtë!
【Për OSU】 Krahaso me G430, G640 ofron një zonë më të gjerë aktive për vizatim dhe lojëra! Pozicioni i kabllit USB është krijuar për t'iu përshtatur stilit tuaj të vizatimit dhe lojës.
【Përputhshmëria më e mirë】G640 mund të përdoret me sistemet operative Windows 10/8/7, Mac 10.10 dhe më lart. Përputhshmëria po përmirësohet vazhdimisht përmes përditësimeve të drejtuesve tanë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tabletë vizatimi grafik XP-PEN G640 6 x 4 inç për lojëra OSU, Tabletë dixhitale me stilolaps pa bateri të pajtueshme me Windows 10/8/7, Mac 10.10 dhe më lart”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë vizatimi grafik XP-PEN G640 6 x 4 inç për lojëra OSU, Tabletë dixhitale me stilolaps pa bateri të pajtueshme me Windows 10/8/7, Mac 10.10 dhe më lart
Tabletë vizatimi grafik XP-PEN G640 6 x 4 inç për lojëra OSU, Tabletë dixhitale me stilolaps pa bateri të pajtueshme me Windows 10/8/7, Mac 10.10 dhe më lart

$35,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta