Xiaomi Mi Router 4A. Ruteri me valë me dy breza (2,4 GHz / 5 GHz) Ethernet i shpejtë - i bardhë

$21,42

Xiaomi Mi Router 4A Wireless AC Dual Band Versioni origjinal i BE-së
Pika e hyrjes Wi-Fi dhe përsëritësi Range Extender Wireless AC, shpejtësi deri në 1200 Mbps
Konfigurim i thjeshtë me akses nga kompjuteri ose nga aplikacioni në smartphone
Furnizimi me energji elektrike me prizë ITA.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Xiaomi Mi Router 4A. Ruteri me valë me dy breza (2,4 GHz / 5 GHz) Ethernet i shpejtë - i bardhë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Xiaomi Mi Router 4A. Ruteri me valë me dy breza (2,4 GHz / 5 GHz) Ethernet i shpejtë - i bardhë
Xiaomi Mi Router 4A. Ruteri me valë me dy breza (2,4 GHz / 5 GHz) Ethernet i shpejtë - i bardhë

$21,42

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta