ZTE MF79U, Wingle -CAT4-4G Modem WiFi-USB i zhbllokuar, Wi-Fi udhëtimi me kosto të ulët, 150 Mbps, Porta të jashtme të antenës, Vjen me një garanci 2-vjeçare - E bardhë

$44,31

Kategori: tag:

ZTE MF79U është i shkyçur në të gjitha rrjetet, ndaj përdorni çdo kartë SIM që dëshironi. Thjesht aktivizoni SIM-in tuaj të të dhënave, futeni në pajisje dhe jeni gati.
Prodhoni një pikë interneti Wi-Fi që lidh deri në 10 pajisje, ndërsa jeni në lëvizje, në punë ose për argëtim në shtëpi.
Shpejtësia e lartë e shkarkimit 4G prej 150 Mbps dhe një shpejtësi ngarkimi prej 50 Mbps, frekuenca e rrjetit FDD-LTE prej 2100 MHz, që do të thotë se mund të qëndroni të lidhur me lehtësi dhe shpejtësi.
Pajisja mund të lidhet drejtpërdrejt me një PC/Laptop; mund të funksionojë nga një prizë muri nëpërmjet një përshtatësi të zakonshëm të rrymës USB, dhe gjithashtu përmes Wi-Fi për shkathtësi të shtuar
Me përmasat e saj të vogla prej vetëm 101,6 x 31 x 14 mm, pajisja e hijshme, e hollë dhe kompakte nuk zë hapësirë, duke e bërë atë një zgjidhje të lehtë me madhësi xhepi për Wi-Fi udhëtimi me kosto të ulët.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “ZTE MF79U, Modem WiFi-USB i zhbllokuar Wingle -CAT4-4G, Wi-Fi udhëtimi me kosto të ulët, 150 Mbps, Porta të jashtme të antenës, Vjen me një garanci 2 vjeçare – E bardhë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

ZTE MF79U, Wingle -CAT4-4G Modem WiFi-USB i zhbllokuar, Wi-Fi udhëtimi me kosto të ulët, 150 Mbps, Porta të jashtme të antenës, Vjen me një garanci 2-vjeçare - E bardhë
ZTE MF79U, Wingle -CAT4-4G Modem WiFi-USB i zhbllokuar, Wi-Fi udhëtimi me kosto të ulët, 150 Mbps, Porta të jashtme të antenës, Vjen me një garanci 2-vjeçare - E bardhë

$44,31

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta