Zgjerues i përsëritësit të rrjetit WiFi, Përforcues i sinjalit të shpejtësisë 300 Mbps, Rrjet 2.4G, Antenë e portës LAN e integruar 10/100mbps, e lehtë për t'u konfiguruar, e përputhshme me ruterin dhe fibër.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Zgjerues i përsëritësit të rrjetit WiFi, Përforcues sinjali i shpejtësisë 300 Mbps, Rrjet 2.4G, Antenë e portës LAN e integruar 10/100mbps, e lehtë për t'u konfiguruar, e përputhshme me ruterin dhe fibrat”.

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Zgjerues i përsëritësit të rrjetit WiFi, Përforcues i sinjalit të shpejtësisë 300 Mbps, Rrjet 2.4G, Antenë e portës LAN e integruar 10/100mbps, e lehtë për t'u konfiguruar, e përputhshme me ruterin dhe fibër.
Zgjerues i përsëritësit të rrjetit WiFi, Përforcues i sinjalit të shpejtësisë 300 Mbps, Rrjet 2.4G, Antenë e portës LAN e integruar 10/100mbps, e lehtë për t'u konfiguruar, e përputhshme me ruterin dhe fibër.

$24,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta