Kamera dixhitale kompakte ZORNIK 2.7K, Kamera kompakte 2.88 inç LCD e ringarkueshme HD 44 megapikselë 16x zmadhim dixhital, Studentë për të rritur/të moshuar/Fëmijë (e zezë)

[44MP dhe 2.7K Ultra HD] Kamera dixhitale ka 44 megapiksel, mund të fotografojë video 2688 × 1520 ultra të qarta, zmadhim dixhital 16x, ekran 2,9 inç, mund të kapë momente mbresëlënëse të fëmijëve në definicion të lartë, për fëmijët Lërini momentet e bukura dhe sjellni ata më argëtues;
[Modaliteti kundër tundjes]: Kamera kompakte është e pajisur me një modalitet kundër tundjes. Për të parandaluar që lëkundjet e kamerës të ndikojnë në imazhin e qartë, struktura është projektuar posaçërisht për t'u përshtatur nga fëmijët; Në procesin e fotografimit, fëmijët mund të ruajnë gjithashtu qartësi të mirë kur gjuajnë ndërsa luajnë lojëra;
Modaliteti i zbulimit të fytyrës: Kjo është një aparat fotografik i zgjuar dhe i përshtatshëm për fëmijët. Nuk kërkon aftësi të larta fotografike dhe është i përshtatshëm për të rritur / të moshuar / fëmijë. Në procesin e përdorimit, kamera xhepi ka një modalitet të zbulimit të fytyrës dhe një modalitet të zbulimit të buzëqeshjes, të cilat mund të kapin qartë një moment të mirë, mos u shqetësoni se nuk mund ta përdorni mirë kamerën;
[Easy to Carry]: Ky aparat fotografik dixhital inteligjent ka një madhësi kompakte dhe është i përshtatshëm për t'u mbajtur nga fëmijët. Fëmijët mund të varen në qafë dhe t'i mbajnë përreth, të dalin për të luajtur, piknik dhe të ndizen në parkun argëtues. Ato mund të barten lehtë pa i rënduar fëmijët dhe mund të luhen lehtësisht.
[Kultivoni hobi]: Këto kamera të vogla xhepi kanë një funksion të fuqishëm të kamerës ultra të qartë, duke ofruar besim në kultivimin e fotografisë së fëmijëve. Fëmijët kanë kamera që mund të kapin dhe regjistrojnë momente të rëndësishme të ditës;

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera dixhitale kompakte ZORNIK 2.7K, Kamera kompakte 2.88 inç LCD e ringarkueshme HD 44 megapiksel, zmadhimi dixhital 16x, Studentë për të rritur/të moshuar/fëmijë (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale kompakte ZORNIK 2.7K, Kamera kompakte 2.88 inç LCD e ringarkueshme HD 44 megapikselë 16x zmadhim dixhital, Studentë për të rritur/të moshuar/Fëmijë (e zezë)
Kamera dixhitale kompakte ZORNIK 2.7K, Kamera kompakte 2.88 inç LCD e ringarkueshme HD 44 megapikselë 16x zmadhim dixhital, Studentë për të rritur/të moshuar/Fëmijë (e zezë)

$65,44

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta