AC1200 Nano përshtatës USB Wi-Fi me valë, me dy bandë 2.4 GHz/5 GHz Marrës i rrjetit WiFi Dongle USB 1200 Mbps për Desktop/PC të lojërave i pajtueshëm me Windows dhe MacOS

Rrufe shpejt – Përmirësoni përshtatësin tuaj Wi-Fi në shpejtësi Wi-Fi 1200 Mbps. Bëjeni kompjuterin tuaj desktop të ketë shpejtësi wireless prej 867 Mbps në 5 GHz ose 300 Mbps në 2.4 GHz, perfekt për video 4K në internet, lojëra në internet, muzikë me cilësi të lartë.
Nano Design – Dizajni i vogël dhe i matur ju lejon të futni në prizë dhe të harroni se pajisja është futur në prizë. nuk keni nevojë të shqetësoheni për bllokimin e ndërfaqeve USB ngjitur ose përshtatësi mund të bjerë.
Dual-band Wireless — Gjenerata e ardhshme dhe më e shpejtë e Wi-Fi, e përputhshme me IEEE 802.11a/b/g/n dhe lidhjen me bandë të dyfishtë (2.4 GHz ose 5 GHz) për të mbështetur të gjitha pajisjet tuaja dhe përshtatësin tuaj më të mirë të rrjetit me valë të përmirësuar për PC
Sistemi Operativ - Mbështet Windows 10/8.1/8/7 (32/64 bit)/ Windows 11 (64 bit) dhe mac OS 10.7-10.12 et, standardet IEEE 802.11ac/b/g/n.
Siguri e avancuar, mbështet standardet e enkriptimit 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 dhe WPA-PSK/WPA2-PSK.
Përshtatësi wifi Aigolink ofron garanci 24-mujore të rimbursimit ose zëvendësimit, politikën e rivendosjes 90-ditore. Shërbim miqësor 24/7, mund t'i blini me siguri.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përshtatës Wi-Fi USB me Nano Wireless AC1200, Dongle WiFi me dy breza 2.4 GHz / 5 GHz, Përshtatës i rrjetit USB 1200 Mbps për Desktop të Lojërave/PC të pajtueshëm me Windows dhe MacOS”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

AC1200 Nano përshtatës USB Wi-Fi me valë, me dy bandë 2.4 GHz/5 GHz Marrës i rrjetit WiFi Dongle USB 1200 Mbps për Desktop/PC të lojërave i pajtueshëm me Windows dhe MacOS
AC1200 Nano përshtatës USB Wi-Fi me valë, me dy bandë 2.4 GHz/5 GHz Marrës i rrjetit WiFi Dongle USB 1200 Mbps për Desktop/PC të lojërave i pajtueshëm me Windows dhe MacOS

$18,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta