AC1300 Përshtatës WiFi USB për PC 5GHz 867Mbps dhe 2.4GHz 400Mbps JOOWIN WiFi Dongle Dual Band Mbështetje për antenën USB WiFi Windows 10/11/8.1/8/7, Mac OS 10.9~10.15, WPA2, WiFi Rece 3.0.

【AC 1300 Mbps me shpejtësi të lartë】 Ky përshtatës USB WiFi është standardi IEEE802.11 ac për shpejtësi më të shpejtë dhe më të lartë WiFi. Thuaj lamtumirë shpejtësisë së ngadaltë dhe buferimit të shfletuesit/videos. Përshtatës USB Wi-Fi 1300 Mbps
【Dual Band 5.8 GHz / 2.4 GHz】 Përshtatësi pa tel shpejton deri në 400 Mbps në 2.4 GHz (depërtim më i mirë i sinjalit) dhe 867 Mbps në 5 GHz (shpejtësi dhe stabilitet më të mirë).
【Shpejtësia ultra e shpejtë USB 3.0】 Ndërfaqja e saj USB 3.0 e bën transmetimin e të dhënave 10 herë më shpejt se versioni USB 2.0.
【Antenat me fitim të lartë】Përshtatësi USB me valë është i pajisur me dy antena të jashtme me fitim të lartë. Zgjedhja më e mirë për një marrës dhe ofrues të qëndrueshëm dhe të shpejtë WiFi.
【Sistemi operativ】Mbështetje Windows 10/8.1/8/7 (32/64 bit)/ Windows 11 (64 bit) dhe mac OS 10.9-10.15 et, standardet IEEE 802.11ac/b/g/n/a.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Adaptuesi WiFi USB AC1300 për PC 5GHz 867Mbps dhe 2.4GHz 400Mbps Antenë USB WiFi me dy breza JOOWIN WiFi Dongle Mbështet Windows 10/11/8.1/8/7, Mac OS 10.9~10.15, WiFi Recension ”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

AC1300 Përshtatës WiFi USB për PC 5GHz 867Mbps dhe 2.4GHz 400Mbps JOOWIN WiFi Dongle Dual Band Mbështetje për antenën USB WiFi Windows 10/11/8.1/8/7, Mac OS 10.9~10.15, WPA2, WiFi Rece 3.0.
AC1300 Përshtatës WiFi USB për PC 5GHz 867Mbps dhe 2.4GHz 400Mbps JOOWIN WiFi Dongle Dual Band Mbështetje për antenën USB WiFi Windows 10/11/8.1/8/7, Mac OS 10.9~10.15, WPA2, WiFi Rece 3.0.

$21,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta