ADATA AUV210-64G-RGD 64 GB USB 2.0 USB Flash Drive me kapacitet ngjyrë bezhë – USB Stick (64 GB, USB 2.0, lidhës USB i tipit A, të tjera, 6 g, bezhë)

$12,01

Kategori: tag:

Lloji i memories flash USB 64 GB: USB 2.0
Shtresë e fortë e bërë nga aliazh zink
Mbrojtja më e mirë kundër ujit, pluhurit dhe goditjeve.
Bonus për tufë çelësash

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “ADATA AUV210-64G-RGD 64 GB USB Flash USB 2.0 me kapacitet 64 GB – Memorie USB (2.0 GB, USB 6, lidhës USB i tipit A, të tjera, XNUMX g, ngjyrë bezhë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

ADATA AUV210-64G-RGD 64 GB USB 2.0 USB Flash Drive me kapacitet ngjyrë bezhë – USB Stick (64 GB, USB 2.0, lidhës USB i tipit A, të tjera, 6 g, bezhë)
ADATA AUV210-64G-RGD 64 GB USB 2.0 USB Flash Drive me kapacitet ngjyrë bezhë – USB Stick (64 GB, USB 2.0, lidhës USB i tipit A, të tjera, 6 g, bezhë)

$12,01

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta