AgfaPhoto Kamera Foto Analoge 35mm kafe kafe

$25,99

Kategori: tag:

Për fotot me ngjyra dhe B/W.
I përshtatshëm për të gjithë filmat ISO 200/400/800
me blic të integruar
Lente optike: 31mm, F=9, fokus fiks
Shpejtësia e diafragmës: 1/120 s

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “AgfaPhoto Analog Foto Kamera kafe 35mm kafe”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

AgfaPhoto Kamera Foto Analoge 35mm kafe kafe
AgfaPhoto Kamera Foto Analoge 35mm kafe kafe

$25,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta