Orë inteligjente AIMIUVEI për femra, Orë inteligjente për femra me ekran të plotë me prekje 1.4 inç me monitor të rrahjeve të zemrës, presion të gjakut, njoftime inteligjente, hapamator, orë inteligjente IP67 për Android iOS Pink

⌚【Dizajn i ri 2022 për femra】Ora inteligjente e grave AIMIUVEI miraton ekranin me prekje të plotë 1.4 inç, xhami të qëndrueshëm 2.5D me rezolucion ekrani 240×240. duke ofruar një imazh më të qartë të gjallë me ngjyra të plota. Gruaja smartwacth me mbi 400 ekrane të ndryshme dhe ekran të personalizuar për të zgjedhur imazhin që dëshironi nga celulari juaj. Plus 2 rripa të zëvendësueshëm. Rrip çeliku për jetë dhe punë, rrip silikoni për sport, është më komod dhe me stil.
🎀【Gratë me orë inteligjente multifunksionale】Ora inteligjente e grave ka funksione për të përmbushur nevojat tuaja ditore si monitor i aktivitetit (hapa, km, kalori), 7 modalitete sportive, monitor 24 orësh të rrahjeve të zemrës, monitor oksigjeni në gjak, monitor gjumi, funksion femëror, kontrolli i muzikës dhe kamerës, rikujtues i ulur, njoftime inteligjente (telefonata, mesazhe, sociale), 67 i papërshkueshëm nga uji, parashikimi i motit etj. Ofroni një përvojë të paharrueshme fitnesi për gratë.
💟【AIMIUVEI Health Tracker Watch】 Ora jonë inteligjente është e pajisur me sensorin e lëvizjes me performancë të lartë, i cili integron teknologjinë e re të matjes së teknologjisë së lartë për të matur rrahjet e zemrës, oksigjenin e gjakut dhe gjakun gjatë gjithë ditës. për të kënaqur jetën dhe stërvitjen tuaj të përditshme. Nga ana tjetër, mund të monitorojë dhe analizojë cilësinë e të dhënave të gjumit për t'ju ndihmuar të keni një jetë më të mirë dhe më të shëndetshme.
💌【Njoftim inteligjent gjatë gjithë ditës】Mund të marrësh njoftime në kyçin e dorës, të cilat do t'ju kujtojnë me dridhje kur vijnë mesazhe ose telefonata. Ora inteligjente do t'ju ndihmojë të qëndroni të lidhur, të mos humbisni kurrë mesazhe të rëndësishme (Facebook, WhatsApp, Instagram, Line dhe Twitter etj.). Dhe kjo orë inteligjente ka funksione më praktike, si parashikimi i motit, rikujtues i ulur, kronometër, kamera dhe kontrolli i muzikës etj. Kjo ju bën të jetoni më aktiv dhe më komod.
🎁【Jetëgjatësia e baterisë dhe pajtueshmëria e shkëlqyer】Ora inteligjente e grave AIMIUVEI është e pajisur me një bateri 170 mAh. Duke hequr filmin mbrojtës në pjesën e pasme, vetëm karikoni 2~3 orë me një kontakt të mirë të karikuesit, duke punuar për 5~7 ditë. Ora e grave është e përshtatshme për shumicën e telefonave inteligjentë me sisteme që mbështesin Bluetooth 4.2 ose më të lartë: iOS 8.0 ose më të lartë, Android 5.1 ose më të lartë. Ora inteligjente e zgjuar është një dhuratë surprizë për ju, familjet dhe miqtë tuaj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ora inteligjente AIMIUVEI për femra, Orë inteligjente për femra me prekje të plotë 1.4 inç me monitor të rrahjeve të zemrës, presionin e gjakut, njoftimet inteligjente, hapametrin, IP67 orë inteligjente për Android iOS Pink”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente AIMIUVEI për femra, Orë inteligjente për femra me ekran të plotë me prekje 1.4 inç me monitor të rrahjeve të zemrës, presion të gjakut, njoftime inteligjente, hapamator, orë inteligjente IP67 për Android iOS Pink
Orë inteligjente AIMIUVEI për femra, Orë inteligjente për femra me ekran të plotë me prekje 1.4 inç me monitor të rrahjeve të zemrës, presion të gjakut, njoftime inteligjente, hapamator, orë inteligjente IP67 për Android iOS Pink

$36,54

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta