Aksesorët e albumit fotografik Anter të përputhshëm me kamerën Fujifilm Instax Mini, HP Sprocket, Polaroid Zip, Snap, Filma me printer me prekje Snap me ngjitëse filmash, albume dhe kornizë

I përshtatshëm për – Printer Mobile Polaroid ZIP, Fujifilm Instax Mini 11/9/8/70 / 7s / 50s / 90 Z2300 PIC-304P Film.
Këta aksesorë të albumeve fotografike konfigurohen për Mini Film Instax, Letër fotografike HP Zink, Polaroid 2x3 inç Premium Foto Paper ZINK.
Lloje të ndryshme aksesorësh plotësojnë nevojat e njerëzve që kanë foto 2x3 inç. Aksesorët specifikë mund të shihen përmes imazhit.
Xhepi i përparmë shumëngjyrësh dhe elegant i albumit është krijuar në mënyrë që të mund të shfaqni foton më të bukur. Mund të mbajë 64 copë foto ose karta, 16 faqe dhe 4 për faqe. Madhësia e albumit: 25CM(L) x14CM(W); Madhësia e xhepave të fotografisë: 3.9 in (L) x 2.10 in (W).

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Aksesorët Anter Photo Album Compatible me Fujifilm Instax Mini Camera, HP Sprocket, Polaroid Zip, Snap, Snap Touch Printer Films with Film Stickers, Album & Frame”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Aksesorët e albumit fotografik Anter të përputhshëm me kamerën Fujifilm Instax Mini, HP Sprocket, Polaroid Zip, Snap, Filma me printer me prekje Snap me ngjitëse filmash, albume dhe kornizë
Aksesorët e albumit fotografik Anter të përputhshëm me kamerën Fujifilm Instax Mini, HP Sprocket, Polaroid Zip, Snap, Filma me printer me prekje Snap me ngjitëse filmash, albume dhe kornizë

$20,86

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta