Kamera dixhitale 48MP 4K UHD 3,0 inç, Kamera dixhitale me blic të tërheqshëm, Kamera dixhitale për fotografim

Portativ dhe 2 në 1: i vogël dhe i lehtë për t'u mbajtur. Një kombinim i fotografisë dhe fotografisë për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja.
FOTO 48 MP DHE VIDEO 4K: Me këtë aparat fotografik dixhital, i cili mbështet një rezolucion imazhi deri në 48 megapiksel, ju mund të bëni fotografi të bukura kudo dhe në çdo kohë. Rezolucioni i videos deri në 4K ofron performancë të shkëlqyer të videos dhe zmadhimi dixhital 16x mund të rregullohet në pozicione të ndryshme.
Shumëfunksionale, me shumë skena: video në ciklin, video pa zë, video me kalim kohe, video e ngadaltë, selfie, foto intervale, shkrepje e vazhdueshme, anti-dridhje, zbulim i fytyrës, korrigjim ekspozimi, etj. Me një buton rrotullimi të skenës që ofron tetë skena që mund të kaloni mes tyre. Mbështetni hapat e parë: kthejeni butonin në "makro - lule", mund të shihni modalitetin nga afër: lentja është 5-9 cm nga objekti për të marrë një imazh të qartë, distancat e tjera janë të paqarta.
Funksioni i kamerës së internetit dhe lidhja USB: Mund ta lidhni me kompjuterin tuaj për të shfaqur fotot dhe videot që keni shkrepur në mënyrë që të mund t'i ndani momentet tuaja me të tjerët. Zgjidhni modalitetin e kamerës për t'u bërë kamera juaj celulare.
Shtesa: Blici mund të zbulohet, duke e bërë kamerën të duket më koncize dhe më e bukur. Kamera dixhitale mund të ngjitet në një trekëmbësh (nuk përfshihet) për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja për shkrepje. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me kamerat tona dixhitale, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni. Ne jemi gjithmonë këtu për ju.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera fotografike dixhitale 48 MP 4K UHD 3,0 inç, Kamera dixhitale me blic që tërhiqet, Kamera dixhitale për fotografim”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale 48MP 4K UHD 3,0 inç, Kamera dixhitale me blic të tërheqshëm, Kamera dixhitale për fotografim
Kamera dixhitale 48MP 4K UHD 3,0 inç, Kamera dixhitale me blic të tërheqshëm, Kamera dixhitale për fotografim

$144,75

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta