Kamera dixhitale Nikon Coolpix B500 - E zezë

$297,03

Kategori: tag:

Kamera dixhitale kompakte me sensor CMOS 16 MP
Lente xhami super telefoto ED NIKKOR me zmadhim optik 40x me hapje f/3.3-6.5
Wi-Fi i integruar, NFC dhe Bluetooth me energji të ulët (BLE) mbajnë një lidhje të vazhdueshme me një smartphone ose tablet të përputhshëm
Ekran vertikal i palosshëm 3 inç, me rezolucion 1920 x 1080 piksele dhe teknologji LCD
Regjistrim video Full HD 1080p me zë stereo

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Nikon Coolpix B500 – Kamera dixhitale, me ngjyrë të zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale Nikon Coolpix B500 - E zezë
Kamera dixhitale Nikon Coolpix B500 - E zezë

$297,03

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta