Kamerë për fëmijë, Kamerë fotografike dixhitale për fëmijë, Ekran HD 2,0 inç, 1080p, 32 GB, Fotokamerë për selfie dhe video, Lodër për dhurata për ditëlindje për djem dhe vajza të moshave 3-12 vjeç

【800W Pixels/1080P】Kjo kamerë dixhitale ka kamera të dyfishta të përparme dhe të pasme, pikselë 800W dhe video HD 1080p, gjë që përmirëson mprehtësinë e imazhit në krahasim me kamerat konvencionale. Kështu do të kapni momente edhe më të mira për djemtë dhe vajzat. Ky aparat është një lodër për fëmijë, nuk krahason të dhënat e referencës me një aparat fotografik profesional.
【E qëndrueshme në përdorim dhe rezistente ndaj rënies】Me një këllëf silikoni që e mbron nga goditjet dhe rëniet, mund të përdoret për një kohë të gjatë. Për t'u dhënë fëmijëve një kontroll të mirë, kjo kamerë për fëmijë ka një dorezë ergonomike të përshtatshme. Do të merrni gjithashtu një litar të dobishëm. Ideale për fëmijët nga 3 deri në 8 vjeç
【Kamera e rikarikueshme për fëmijë】 Falë baterisë së integruar, kjo aparat fotografik për fëmijë mund të karikohet lehtësisht nëpërmjet një kablloje USB me një kompjuter ose pajisje të tjera. Koha e karikimit është përafërsisht. Mund të bëhen fotografi për 2-3 orë dhe 3-6 orë, kështu që fëmija juaj nuk do të duhet të shqetësohet për mbarimin e baterisë
【Dhuratë e shkëlqyer për fëmijët】: Kjo mini-kamerë është e përshtatshme për fëmijët e moshës 3, 4, 5, 6, 7 dhe 8 vjeç. Një aparat fotografik dixhital si një lodër për fëmijët për të bërë foto dhe për t'u argëtuar, fëmijët mund të bëjnë fotot e tyre të preferuara, të regjistrojnë kujtimet e tyre të paharrueshme dhe të zhvillojnë interesin e tyre për fotografinë. Thjesht kapni skena ose kafshë në natyrë me familjen, shijoni argëtimin në natyrë. Hapi i parë për zhvillimin e fëmijëve drejt fotografëve të talentuar.
【100% garanci e kënaqësisë】 Kamera mund të përdoret lehtësisht për fëmijët. Udhëzimet shumë shpjeguese janë të përfshira në paketën tonë. Në rast pyetjesh të mëtejshme, ju lutemi kontaktoni super shërbimin tonë - Paketa Përfshin: 1 x Kamera për fëmijë, 1 x Kabëll të Dhënash USB, 1 x Rrip çelësash, 1 x 32 GB Kartë SD, 1 x Lexues kartash

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera për fëmijë, Kamera fotografike dixhitale për fëmijë, Ekran HD 2,0 inç, 1080p, 32 GB, Fotokamerë për Selfie dhe Video, Lodër dhuratë për ditëlindje për djem dhe vajza nga 3 deri në 12 vjeç”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamerë për fëmijë, Kamerë fotografike dixhitale për fëmijë, Ekran HD 2,0 inç, 1080p, 32 GB, Fotokamerë për selfie dhe video, Lodër për dhurata për ditëlindje për djem dhe vajza të moshave 3-12 vjeç
Kamerë për fëmijë, Kamerë fotografike dixhitale për fëmijë, Ekran HD 2,0 inç, 1080p, 32 GB, Fotokamerë për selfie dhe video, Lodër për dhurata për ditëlindje për djem dhe vajza të moshave 3-12 vjeç

$21,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta