APEXEL HD Professional monocular 6X20, BAK4 Prism Telescope Telephoto Handheld Telescope Portable Handheld Telescope for Gjuetia Travel, Lojë me top

Lente e vërtetë 6×20 teleskopike monokulare dhe zmadhimi telefoto për telefonat inteligjentë: Nuk është vetëm një lente monokulare me definicion të lartë 6X, por edhe një lente zmadhimi telefoto për telefonat inteligjentë. E përkryer për shikimin e shpendëve, kafshë të egra, peizazhe, lojëra sportive, etj.
Fushë e madhe shikimi 20 mm: Dylbi kompakte monokulare kanë një fushë të madhe shikimi 450 ft/1000 jard (150/1000 metra) që ju lejon të shihni një objektiv në një imazh shumë të qartë edhe në një distancë të largët. Mund të funksionojë gjithashtu si një xham zmadhues për të vëzhguar detajet e objekteve për sa kohë që ato janë afër objektit në një distancë prej 11,8 inç. I përshtatshëm për vëzhgim nga afër të insekteve, lexim ose punë private me detektivë
Madhësi kompakte dhe dizajn inteligjent: okulari i rregullueshëm i mundëson përdoruesit të syzeve shikim të rehatshëm. Dizajni i tij fleksibël është më i lartë se teleskopët e zakonshëm me një sy. Përmasa kompakte dhe ultra e lehtë. Vjen me dy kapakë për lentet objektive dhe okular për mbrojtje të mirë kundër pluhurit dhe papastërtisë. Dizajni unik i kapakut është i përshtatshëm për t'u marrë me rripin e dorës. Lehtë për tu mbajtur në xhep ose çantë gjatë udhëtimit.
Klip Universal APEXEL në Smatphone: Ekziston një kapëse universale smartphone që vjen me teleskopin mini-monokular. Klipi universal është i pajtueshëm me telefonat celularë Android dhe iOS në treg. Duhet të drejtoni kamerën kryesore të telefonit tuaj dhe më pas do të merrni imazhet dhe videot e dëshiruara. . Ju lutemi vini re se kapësja mund të ngjitet vetëm në telefon që është më pak se (2 cm) i trashë.
Lehtë për t'u përdorur: Përfshihet një rrip i ndashëm në mënyrë që syzet e vogla monolbi të mund të ngjiten lehtësisht në kyçin e dorës gjatë ecjes, ecjes ose ngjitjes. Dhe teleskopi i dobishëm përmban dy mbulesa për okularin dhe thjerrëzën objektive, të mbrojtur mirë nga pluhuri dhe papastërtia.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Teleskop dore APEXEL HD Professional Monokular 6X20, BAK4 Prism Telephoto Handheld Telescope Portable Handheld Telescope për Gjueti, lojë me top”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

APEXEL HD Professional monocular 6X20, BAK4 Prism Telescope Telephoto Handheld Telescope Portable Handheld Telescope for Gjuetia Travel, Lojë me top
APEXEL HD Professional monocular 6X20, BAK4 Prism Telescope Telephoto Handheld Telescope Portable Handheld Telescope for Gjuetia Travel, Lojë me top

$47,19

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta