Dongle ASHATA 4G / 3G, 100 Mbps portativ USB Hotspot Dongle Router, me/pa funksion WiFi (opsionale), Hotspot i rrjetit me valë (me WiFi)

【SHPEJTËSIA E LARTË】: Thjesht lidhni përshtatësin në portën USB të kompjuterit tuaj për t'u lidhur me valë me rrjetin tuaj ose për të krijuar një pikë aksesi. Me një shpejtësi lidhjeje me valë deri në 100 Mbps, ju mund të shijoni përvoja në ueb, të tilla si shfletimi në ueb, biseda ose luajtja e videove në internet. Këshilla: Me funksion Wifi, Pa funksion Wifi (Lloji opsional).
【MBULIM SUPERIOR】: Antenë e integruar 4G/3G + WiFi për mbulim dhe besueshmëri optimale, forcë më të lartë sinjali, duke ju lejuar të shijoni lidhje të besueshme me valë në çdo kohë dhe kudo. Nuk është vetëm një modem USB, është gjithashtu një pikë e nxehtë WiFi. Mbështetje: 32/64 bit: për Win 2000/2003/XP/Vista/7/10, për Mac OS 10.4 ose më lart, për Linux.
【FUNKSIONI SHARE】: Ky është një USB flash drive i ri i integruar 4G LTE me hotspot WiFi, i cili mund të mbështesë deri në 10 përdorues WiFi për t'u lidhur nëpërmjet WiFi në të njëjtën kohë. Ndani deri në 10 përdorues WiFi nëpërmjet lidhjes së internetit dhe shijoni ndarjen e argëtimit me familjen dhe miqtë.
【PLUG & PALY】: Për sa kohë që ka energji, ju mund të hyni lehtësisht në internet, shumë i përshtatshëm. Thjesht futeni direkt në portën USB të laptopit për të transferuar të dhëna. Memorie e madhe, mbështet zgjerimin e memories Micro SD deri në 32 GB (nuk përfshihet).
【SHËRBIM PROFESIONAL PAS SHITJES】 - Ne garantojmë që produkti është 100% i ri. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë problem me produktin tonë, atëherë ne do të bëjmë çmos për ta zgjidhur atë për ju dhe do t'ju japim një përgjigje të kënaqshme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Dongle Dongle ASHATA 4G / 3G, Router Mobile Dongle Portable Hotspot USB 100 Mbps, me/pa funksion WiFi (opsionale), Hotspot i rrjetit me valë (me WiFi)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Dongle ASHATA 4G / 3G, 100 Mbps portativ USB Hotspot Dongle Router, me/pa funksion WiFi (opsionale), Hotspot i rrjetit me valë (me WiFi)
Dongle ASHATA 4G / 3G, 100 Mbps portativ USB Hotspot Dongle Router, me/pa funksion WiFi (opsionale), Hotspot i rrjetit me valë (me WiFi)

$30,44

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta