Lexues i librave elektronikë ASHATA, lexues elektronik 6 inç, mbështet zmadhimin elektronik të shkronjave/transformimin e shkronjave/shënjuesi/(Gri, 16G)

Ky produkt miraton ekranin elektronik të bojës E-Ink me avantazhet e lexueshmërisë, fleksibilitetit dhe konsumit të ulët të energjisë.
Ato duken si bojë në letër, një medium që njerëzit ndihen rehat kur lexojnë dhe përdorin.
Ekrani 6 inç, 189 g në peshë, mund të kapet lehtësisht me njërën dorë. Lehtë për t'u mbajtur, mund të kënaqeni duke lexuar në çdo kohë, kudo.
Krahasuar me teknologjitë e tjera të ekranit, ekrani elektronik i bojës E-Ink ka reflektim dhe raport më të mirë të kontrastit.
29 gjuhë për të zgjedhur. (Shumica e vendeve: anglisht, kinezisht, rusisht, japonisht, frëngjisht, spanjisht, portugalisht, turqisht, polonisht, arabisht, italisht, holandisht, gjermanisht, etj.)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “ASHATA eBook Reader, eReader 6 inç, Mbështet zmadhimin elektronik të shkronjave/transformimin e shkronjave/Bookmark/(Gri, 16G)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Lexues i librave elektronikë ASHATA, lexues elektronik 6 inç, mbështet zmadhimin elektronik të shkronjave/transformimin e shkronjave/shënjuesi/(Gri, 16G)
Lexues i librave elektronikë ASHATA, lexues elektronik 6 inç, mbështet zmadhimin elektronik të shkronjave/transformimin e shkronjave/shënjuesi/(Gri, 16G)

$111,53

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta